ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ..hahaha....e dredhmja komes ne enderr e Helenine...nuk di nese e ke kap qe e dredhmja=me dhone frymen e fundit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Krymi nuk shitet pa te zotin!!! :lol:

  e kam thon i her qe e kom tatuazh!
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po mir te blej ene ty megjith krym una /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  on/off - po mire more/moj edhe une shpjegimin e endrres thashe, seç del ne realitet eshte puna jote pastaj

  Duto: nqs e ke tundur kemben ne enderr tegon qe ne kete moment ne realitet je pak nervoz se pret pergjgje/lajm per dicka te rendesishme.

  Hotto: ho mi rrush t'u shteruan endrrat e bukura apo nuk t'le burri hic me pa ondrra se ta merr menjen me gjojna te tjera. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  skom pa mo ondrra vallai :confused:
  ishalla sot nanji te bukur
  do detyroj veten me pa onderr /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: :lol:
   
 7. harap

  harap Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kot hyra se pashe ne enderr qe helena po me tradhtonte e thashe ta kontrolloj njehere /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  he doli gje??
  helene e di qe e kam pa i onderr po se maj mo men!!
  kshu osht kur zgjohet robi ne 1 te drekes!!
  :shrug:
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  lere lere mos ke pa ondrra me thongs ngjyre bojqelli mi ti :lol: :lol: :wave:
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  he more ti ku i ke haremlleshat e tua ti????? ke pa ndonje enderr kohet e fundit se edhe kena nigju se ke ra n'dashni /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mduket se nga i mora borxh po spo me kujtohet tashti :lol: :lol: :lol: :smash:
   
 12. harap

  harap Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  aman ky avatari i hotgirlit po me ben te shoh enderr me sy hap.


  mos je edhe ti e tille me?
   
 13. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  JA ashtu fiks fare!!njisoj si e joma eshte....
  te dyqoni te selvija
  ooooo usta harap
  ma e mire e joma se e bija
  oooo usta harap /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kom pa n'onderr sikur kisha lidh harapin me pranga e fut e bjer - fut e bjer :rolleyes: kush o ne gjendje te ma shpiegoj :confused:
   
 15. bazuka

  bazuka Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  nderro sex /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol: lere lera tashi ate pune, me siguri ja ke morr nanjones
   
 17. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ti djale vazhdo se je ne kerkim, dalngadale vjen behari /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash:
   
 18. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Tea po e mbyske me te puthura ne realitet goce..... Harapo te doli fati dhe ty me duket /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. bazuka

  bazuka Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Pashe ne enderr sikur u bera teze dhe sikur isha e adoptuar cfare jane valle mos jane deshira te parealizuara :rolleyes:
   
 20. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  well po ta shohesh nga ana Frojdjane po, deri diku po nuk eshte e thene te jete 100% keshtu.
  nqs nuk ke moter atehere shoeshhere te mungon ideja e saj dhe truri make up in different ways.
   

Shpërndajeni këtë faqe