ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kom pa i tufe me ondrra po kte e maj men mo mire:
  ishe i burr ne i gru rreth te 40-50
  burri refuzonte me bo sex me grune..ene gruja bo ca bo ene e vret kte burrin..
  burrit i del shpirti ene kur ishte gati me shku nparajse ja bo gruja:
  -go to hell!!!
  ene sec del nji si gjo qe i thote ktijt me ardh poshte..
  dmth ishin 2 gjojna..njona i thoshte hajde ne parajse tjetra i thoshte hajde ne hell..
  si perfundim burrin e kthejn mrapsh me bo sex me grune ene masnej shkon ne parajse..
  :shrug:

  tjeter kom pa i shokun tim ne onderr por qe me doli si gay..edhe ky i shkreti na kishte rone ne dashni me i shoqen time(ka ron me verte) mir po spo e mersha vesh se ishte i gjo e ngatarrume..ky i vesh me ca breke si boxer lekure ngjyre floriri..ene me i kanotjere po ashtu ngjyre mduket :shrug:
  e sikur ishim me nji klub gay-sh ene aty kishte edhe rob normale..
  masnej ika qe anej edhe sec ndodhi nje "action" sic ndodh neper endrrat e mija por se maj men se ca ndodhi :shrug:
  cer dmth helene??
   
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  foton ma ke pa..gjyko vet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. harap

  harap Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  o hotgirl kur te te shoh nga afer do e gjykoj /pf/images/graemlins/smile.gif

  edhe kjo enderr ishte me duket .
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  shume endrra shef ti harapo!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  helene shifna ket vere nshqipri :wave:
   
 5. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Helenina ça eshte te shofesh trendafila blu ne enderr?

  ps: sa shpejt ke fillu me e lujt sumen Hoto :lol:
   
 6. bazuka

  bazuka Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  moter kam po nuk shifmei shpesh shuem rralle prandaj si duket /pf/images/graemlins/smile.gif
  thnx u are the best
   
 7. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Temen
  Ti goce sikur shifke seriale telenovelash ne onerr /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  helena mka thon qe kam ondrra fantastike..plas na inati ti!!! :lol:

  helena ku je mi goc se mduket e harrove temen ti!!
  goce ato ondrra i shofim me verte ne mos kujto se po tallemi!! :smash: :kiss:
   
 9. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  sa me shum ta shofesh aq me shpejt do e luj kjo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  a do shofesh endrra serioze ti goce apo si e ke hallin.
  per endrren e pare t'osht tek keq me bo i seks te mire me burrin mirepo keto ditet e fundit ai ka ca si probleme dhe nuk performon very good. /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe ty te ka ngel menja, aq sa e shef edhe ne enderr.
  endrra e dyte nuk ka lidhje me ty, ka rone gje shi andej apo ka qene koha me vranseira????? mos e vrit menjen se asnjera nga endrrat nuk ka effekt per jeten tende.
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kur do ikesh ne shqiperi ti mi?????? :eek: :eek:
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  epo mire..ja koha ashtu me vranesira ka qone :shrug:
  ne shqipri sdo hiki mi ti po kot per gallate e thashe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  hmmmmmmmmm me trego pak me shume.... ti ishe vetem fare ne enderr kur i pe keto trendafilat apo ishte edhe ndonje tjeter. duhet ta di kete qe te te jap pergjigje. nuk kam nje parandjenje shume te mire per kete gje mgjth tell me more.
   
 14. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po he pra se na ngrive gjakun, po Jamaica pastaj????
  nqs koha ka qene me vranesira quhet enderr shiu dhe nuk ka efekt. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kam dyshuar une ndonjehre ne vertetsine e endrrave te tua goce???? tani qe t'a di pak trunin ato endrra qe shef make sense :kiss:
   
 16. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  O Helena,po kur nuk shef onrra fare...
  Ca eshte.Un u bo i shekull qe s'shof onrra.
  Onrra e funit qe kam pa ishte para 1 shekulli,
  Po ja dridhsha te dashures me 1 shoqen e vet.O ca qefi o ca lezeti,kur ne kete moment vje e dashura me gjithe ate shoqen e vet edhe me zgjojne ka gjumi.Me rob shpie me vite ti vrisja qe ma prishen onrren.Kom nejt gjys ore ne krevat mos me zete gjumi prape edhe shifsha vazhdimin,po ehe 1 mut...
  CA ka pas dash me thon kjo onrra.
  Ate te dashuren e kam aktualisht,kurse shoqja vet ka ik ne gurbet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  eeeeeee shef ti!!
  po edhe une mo tamom telenovela shof ne enderr!!
  tru pjellor ske ci thu!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ca te them une ty??? me kesi lloj ondrrash :smash: :smash: kjo tregon qe ti vdisje me bo icik threesome me ato dhe ke "unresolved conflict" ne vetvete.
  po leji ondrrat e shkume por mundohu t'i kujtosh endrrat qe shikon sepse shume shpesh njeriu ka memorje te dobet per t'i kujtuar endrrat.
  por ndodh edhe tjetra qe shume endrra nuk kane peshe dhe harrohen sapo zgjohesh dhe fillon aktiviteti real.
  :wave: :wave: come again Peshku!
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  per Zotin shume pjellor e ke (trunin e kisha llafin se keta te bejne gjemen ketu dhe kaq duan) /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  te shofin c'do na thuash neser mqs nuk e ke as burrin ne shtepi sot /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe