ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kadal ere kadal!une po thom qe me dulen motra ti dashke me i gjujt ene me i nda!!ke more kshu?motrat e mia? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  u rrugullum nji rubinet banjoje se u rridhte pak uje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kaq mo ???????????????????
  une nigjova se j'u vite uji me orar, 2 here n'dite
  he se genjen ti genjen :smash: :devil:
   
 4. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  jo me orar kishin meshkujt atoja jo ujin!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
  por meqenese nuk qelluam ne orarin e ardhjes se meshkujve na vune ne pune per te rrugullu rubinetet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po mire mbas punes se lodhshme nuk iu shperblyen fare me ndonje limonate psh????
  mos me thuj qe ishin cingune

  boll u talle tani, na thuaj endrrat :smash:
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  shif mezi po pret qe tja them!po me ty mi zemer me ty e kam pare enderren e fundit...
  sikur po kercejshim,dhe une si pa dashje dhe si nje cun i hedhur qe jame te futa pak duret nga mbrapa me te te rregullu pantallonat sepse te kishin lezur pak.kur te ma kesh heq me nje shpulle dhe te me kesh leshu dhe nje gote uje ne fytyre.se per se u solle ashu nji zot po e din /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ta shof dhe un ket endren sot lejohet:D
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pse rren me?????
  une kisha veshur minifun ate nate
  edhe goten e martinit t'a hudhi ajo brunja qe po gjujshe se ishe bo tape e s'majshe men
  mistrec kalama :smash: :smash:

  50 cents ty po t'vejme ke banaku si bartender
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ku humbe te humbte vula :goofy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  JAME KETU PAS ERSES /pf/images/graemlins/laugh.gif AHHHH IHHHH OHHHHH /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. llapaqeni

  llapaqeni Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ceshtaj eshte se ty ersa te ka shku menja keq per noi orgji..ene do me u bo organizatorja..nejse po deshe me lajmero se te ndihmoj dhe une ka icik :goofy: :lol:
   
 12. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Dje me peshkoi nje enderr shume abstrakte do ta konsideroja, sikur isha mes shiut dhe perballe meje i veshur ne te zeze vjen nje qenie me 3 sy dhe me tregon me gisht lart ne qiell nje rreth gjysem te arte e shikoj dhe ne te shkruhet," Future", e shikoj e cuditur dhe ai rreth mer trajten e nje anije te madhe me vela dhe leviz mes rreve te renduara dhe largohet deri diku dhe pastaj shoh nje drite te madhe qe gjithe qiellin si ne nje provez kimie kur hedh nje lloj esence me ngjyre qe perhapet dhe pastaj e beritura e sime meje me shkeput nga endrra....... /pf/images/graemlins/frown.gif
  Cdo me thene kjo? :confused: :idea:
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ersa, me duhet te mendohem per kete endrren tende :idea:
  ka nje domethenie interesante
  i'll be back later
   
 14. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Helena ma bone me hile, po ate timen ku ma le..
  kam faj qe te shkruj une ty.. no more indian food lol /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  rrusho kush ishte e jotje mi lal, si t'paskam harru ty una. une t'kam edhe shoqe xha xhan ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
  e jotja eshte qe ti shume shpejt do fillosh pune te mire se mora vesh qe je "jobless", keshtu qe mos u merzit. do me shkruash pastaj ne pm dhe do m'thush "paske pas te drejte Helen". ja do ta shofesh. give a little time :thumbsup:

  ju te tjeret s'keni pa naj onderr kto ditet e fundit :confused: :angel: :idea: :sleep:
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ok miu ka dy domethenie.
  ne realitet thone eshte pare, ndersa ne enderr eshte hasem. varet nga madhesia e miut dhe sa afer te ka kalur/prekur..........
   
 17. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  dmth qe po ndrohen stinet
   
 18. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kjo dmth qe endra tende eshte te behet orgji :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ia hudhe :goofy: :rockband:
  e ke vervitur hasmin nga humnera, tani te te haje........ asgje s'te ben dot.
  mire ja bere qenit/qenes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ti djalke mos bej lijra fjalesh se ia ndrro kuptimin. :smash: :kiss:
   

Shpërndajeni këtë faqe