ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mrom kom pa potpuri ondrrash, dhe maj men mire vetem ket fragment:

  shof nje goc ne det, pas goces peshku, dhe pas peshkut une /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif . peshku gelltit gocen (peshk i madh me i llaf), une kap peshkun dhe papritur gjendem ne nji dhome, ku peshku dergjej pertoke me veleza hapur, kjo goca ulur ne karrige e lidhur, me disa peshq te vegjel qe i verdalliseshin rrotull duke fluturuar dhe une qe i sprucoja uje ksaj goces me nji nga ato sprucusat qe leshojn ilaç me la xhamat.....

  Helene, nga 1 ne 100 sa i smure jam nga truni? se i shof me tamom kto soj endrrash.

  çao çao e mos u lodh shume me shpjegime
   
 2. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ....se harrova nja dy detaje, qe ndoshta jane me vlere. ne çastin ne det, goca, peshku dhe une, paraqiteshim si tip vizatimesh me laps ngjyre roze e te vizatuar shume thjeshte, nga disa viza me nji llaf....
  ....dhe tjeter: dhoma ishte me parket, gati bosh, vetem me karrigen ne cep ku ishte ulur cucka.
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Un kom Pa sikur isha bo Mbret dhe Kapterri ishte KOmandari i ushtrise ... Ema ishte Mbretnesha ene te gjithe resto na perkulej me perulesi dhe thirrte RRoft MBreti ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kurse une kom pa sikur po boja revolucjon, sikur i preva koken mbretit dhe e kapa mbretreshen me zorr /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Si Quhej Ajo Mbreteria jote me qe i preve koken Mretit...
   
 6. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Nuk ka emer fare, pastaj emri eshte abstrakt.
   
 7. harap

  harap Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kam pa ne nenderr sikur ia ashtu njeres /pf/images/graemlins/frown.gif
  di ta shpjegoj njeri??
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Po paSKA QEN Mbreteria NJit me mu mer pse nuk Thu ti s ata ala se kishin zgjedh emrin e Mbreterise ...
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  cuno good news!!!!!
  deti eshte sinqeritet, pasterti shpirti, peshku eshte pare ose ngritje ne detyre, femra eshte ....femer sigurisht.
  nqs ke te dashur do beni ca llafe, kujdes nga naj peshk i modh qe i vjen verdalle asaj :smash: , po mos kij merak. punet i ke morr vet n'dore kesaj rradhe.
  nice fantazi i like it.
  s'je aspak i semure nga truni, je imagjinaaaaaaaaaaaar /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Tedi ke ca delire madheshtie - keshtu thote endrra jo une. :book: :confused:
  mgjth je njeri i mire, mbendon edhe per shoket jo te mbreterosh per vete, kur te jepet mundesia i ofron poste mbretnore edhe shoqnis.
  good boy :thumbsup:
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ehhhhhhhhhhh c'me ka gjet mu me ty.
  ti je shume rrebel por cun i mire ama. vdes icik per femra si puna e Klintonit. (kush nuk vdes dakort jam me ty)
  ideja e revolucionit.......hmmmmmm :idea:
  me thuj me shpate ja preve koken mbretreshes??????? ne shpjegimin Frojdjan nuk eshte shume shenje e mire qe ty do te te pelqeje.
  gjithsesi fakti qe e ke kap mbretreshen me zorr e perjashton idene e Frojdit. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kjo do te thote qe ne realitet kjo gje s'po ndodh, te pakten me ate qe e ke fiksim ti.
  mgjth keep trying. mos i humb shpresat. :thumbsup:
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  wow me rafte nje e mire mua qe s'e paskam pare endrren e vogelushes se vogel.
  zemer do te te them qe prit nje te mire shume te madhe te te ndodhi keto dite. nqs ke probleme legale do te te zgjidhen pozitivisht.
  wow te betohem eshte enderr shume e bukur, nga ato qe vijne shume rralle neper skutat e trurit dhe subkoshiences.
  do me cosh per Indian, nqs do te te ndodhi dicka e mire. i feel it. :wave:
   
 14. i'll_wait_4_U_in_Heaven

  i'll_wait_4_U_in_Heaven Forumium praecox

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Endrra ime me absurde.

  Nuk e tregoj se vetem te shara marr. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Pastaj lene se di ti shpjegoj edhe vete hahah mmmm :angel:
   
 15. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  edhe une kam pa nje enderr sikur beja seks me gruan
  u tremba :eek:
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  djale nuk jemi per tallje ketu :smash:
  he pra thoni endrrat apo ngaqe eshte weekend sot i keni dhone trurit pushim :lol:
   
 17. harap

  harap Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  je gje per psikologji ti???
   
 18. LEA

  LEA Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  jam plotesisht me helenen e trojes, persa i perket harapit. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  faktikisht po
  nga e kuptove?????
  apo easy just check my profile :smash: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  e di une qe ma meshtet mendimin gjithmone ti se me ke xhan /pf/images/graemlins/laugh.gif , se edhe une te kam :wave:
  he thuj nuk e gjeta endreen e Harapit??
  o Lea rrusho po t'i s'na the ndonje enderr tende. duhet te kesh nodnje interesante se je vajze me bote ti :thumbsup:
   

Shpërndajeni këtë faqe