ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

1. I love new york

I love new york Primus registratum

Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

well
    me duhen cfare lloj kafshesh specifike qe te make sense.

2. TEDI

TEDI Valoris scriptorum

UN kom Pa n Onderr sikur gjeta i portofol t vogel n rruge . N fillim skishte leke masnej me i xhep te tij dolen i tufe dallaresh . I mora ato masnej fillun tu dal prape leke shqiptare derisa u mushen xhepat e mi plot . Erdhi ene i sh0ku im ene ai m tha qe e di une se e kujt o ky portofoli ...

3. harap

harap Guest

skam hap profilin jo po dukesh nga menyra se si shkruan.
    kurse endrren e LEA ta them une ty /pf/images/graemlins/smile.gif
    eshte harapi /pf/images/graemlins/tongue.gif

4. I love new york

hmmmmmmmmmmmmm Mamasita, ajo duhet te kete disa armiq rreth vetes qofte ne pune qofte rreth shoqeror.
    kujdes thuaj!!!!!!!!
    mgjth varet dhe se si kane qene gjarperinjte ne lidhje me te.

5. I love new york

Tedi i hate te ta thyej zemren kete here por paret jane llafe, sherre, varet nga sasia dhe afersia jote me to. mbase mund te besh llafe ose te merzitesh me ate shokun qe ishte ne enderr me ty. por mos u merzit!!!!! nqs ka qene kohe me shi andej endrra prishet. /pf/images/graemlins/laugh.gif

6. I love new york

rrofsh se m'a bone qejfin.
    sa per Lean t'i japim edhe icik kohe asaj se do na e thote ajo endrren e vet. :book:

7. Le_Routard

Le_Routard Forumium maestatis

Kjo do te thot qe ate nate ke pire shume Martini Bianco, qe ke thithur dhe nje cigare me hashish plus do kesh henger edhe disa kerpudha e vogla qe te japin halucinacjone /pf/images/graemlins/laugh.gif

8. Le_Routard

Le_Routard Forumium maestatis

Une them qe ka ashtu Dorjanen. Nejse, keep trying eshte zgjidhja vetme ne rastin e Harapit /pf/images/graemlins/laugh.gif

9. I love new york

ore LR mos me vidh mua copyrightin e shpjegimit te endrrave. :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
    nqs ke pa naj onderr interesante, ndaje me shoqnine virtuale dhe une mundohem ta shpjegoj per ty. hajde mos u bej egoist.
    apo ke frike se i ke me ashtushe :devil: :wub: :wave:

10. Mono

Mono Primus registratum

Enderr: nje si goje apo si vagine te madhe qe kishte dicka ne mes qe thithte poshte gjerat. Ne castin e pare nuk u frikesova kur po e shihja dhe nuk po i vija rendesi deri ne castin qe rastesisht shoh qe terhoqi brenda vetes puma. Kur i afrohem per ta pare me mire ishte me e vogel dhe zgjatet te me terheqe dhe mua ne erresire po nuk arrin. Largohem qe aty pa u trembur shume, po kur zgjohem dhe mendoj imazhin qe me ka ngel ne mendje, habitem si nuk jam frikesuar. :eek:

11. harap

harap Guest

keq e ke punen edhe ti ja ke per te pa qe te njejten gje do te te thote edhe psikologia /pf/images/graemlins/smile.gif

12. harap

harap Guest

ore edhe ti po me prish endrrat ee???
    po sikur ma shkaterrove endrren per beatricen,

13. Kordelja

Kordelja Valoris scriptorum

habitem si nuk jam frikesuar. :eek:

:eek: :eek: :eek:

P.s. /pf/images/graemlins/laugh.gif Kelltup /pf/images/graemlins/laugh.gif

14. harap

harap Guest

nga kush te frikesohesh ti aman.ti i ha njerezit ,duhet te kemi ne frike nga ty :cry:

15. Mono

Mono Primus registratum

rrini mer si nuk me lini rehat.
    Pergjigjen e kerkoja nga Helena e Trojes se te ishte per Harap e per Kordele ju kisha pyt ne telefon.

16. I love new york

mos i paraprij mendimit tim ti djalke :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
    per Stay Behind: do thoja qe je ca tip i rrezervuar ne jete dhe jo shume kurajoz. duhet te te pelqeje seksi jashte mase por ke frike t'ja pranosh edhe vetes se mos dukesh si seksoman. don't worry eshte me lire te clirohesh e te pranosh veten sic je.
    endrra eshte pak e turbullt, nja dy siklete te vogla do kalosh ose i ke kaluar. bej kujdes!
    nqs te perseritet e njejta situate ne jete (pune, dashuri, miqesi etj) bej te kunderten e asaj qe ke bere so far.

17. I love new york

dhe ju te tjeret qe boni llapa-llapa, pse nuk e thjeshtesoni punen dhe tregoni endrrat tuaja qe kjo teme te behet sa me interesante?? :smash: :idea:
    endrrat jane shume te pasura dhe interesante ne lende edhe kur jane te frikshme apo te sikletshme. eshte gjuha e trurit qe gjuhen nuk e flet si neve.
    hajde hidhuni.
    te shohim kush ka endrren me te bukur/frikshme/inresante/shpifur/mrekkulueshm e/reale.
    :thumbsup:

18. Kordelja

Kordelja Valoris scriptorum

Ai shpjegimi per Stay Behind me duket shume interesant /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ah endrrat ah /pf/images/graemlins/laugh.gif ato t'i nxjerrin te palarat /pf/images/graemlins/laugh.gif

19. Mono

Mono Primus registratum

Ke te drejte per punen e sikleteve ne fakt. Ndersa punen e jo kurajoz dhe qe me pelqen seksi jashte mase do i kesh shkruar duke pare gjera te tjera anesore dhe jo enderren /pf/images/graemlins/smile.gif

Me ndodh qe kur kam probleme e strese (shkolle kryesisht), shoh enderra te tilla. (rere, gjak. pasqyra, asfalte)

Frikesohu Kordele /pf/images/graemlins/tongue.gif

P.S Faleminderit per shpjegimin sidoqofte Helen e bukur /pf/images/graemlins/smile.gif

20. Guest

mbreme a sot ne mengjes kam pare ne enderr sikur isha bere me femije.ishte dicka shume e vockel.po beben nuk e mbaja une e mbante nje shoqja ime.kete shoqen une e kam pare para ca kohesh po seshte se kam pase shume muhabet.
    po nga fundi i enderres se mora vesh se i kujt ishte ai femija????? nuk mbaj mend me!

me tregoni ctregon?????

Shpërndajeni këtë faqe