ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  O Helena kte e kane pa per mua...

  E ka pa Ema e Lenes /pf/images/graemlins/laugh.gif (Ema e forumit /pf/images/graemlins/smile.gif me mua...

  Fillimisht postuar nga Ema:

  Izzy te kam pa ne enderr sikur me kishe shkruar nje leter me ca fotografi te ca femijeve qe ishin nja 11 a 12 vjec e me thoje se ishe ti.Pervec fotove dhe nje pusule te shkurter me kishe nisur edhe nje varse me patkua kali qe per fat te keq ishte ne enderr njelloj si ajo qe shoqja ime kish blere per veten e saj.Kjo varse na u be shkak sherri dhe u zgjova duke qare :confused:


  Pak background: Me Emen nuk jena taku asiher. Nuk na ka lidh asigjo pervec tek tuk shume rralle batutash ne forum. Tashi me thene te drejten nuk spikasim a vicenda per ndjenja te vecanta dashurore. Une se kam pa asiher ne enderr Emen.

  Tashi bujrum hudhu Helena...

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  s'quhet me thon ondrrat e te tjerve! pse ça u bo ktu si rradha bukes ne kohe te xhaxhit? jopo mlidh gjith ondrrat e xhejmsave, xhekave e xhesikave qe ke ke lagj'ja e hec na hy ne pjese ne qe e kalojm noten tu lujt kom e dur nga sikleti/qejfi!

  perktheja ket Helene, po veç se njof Emen po e lej.


  ps: bluje, te boj me m'dal ne enderr si di un masnej po mos me bo xhibla!
   
 3. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Izzy I'll be BACK :devil:
  vec i gjo po t'a them right away, nuk ka lidhje te drejtperdrejte me ty endrra qe ka pa Ema, edhe pse je ti aty.
  Edhe Emes i kam knu ca ondrra i her n'vaktit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  edhe Duti ka 100% te drejte, nuk thuhen ondrrat e te tjereve se nuk ka kurresesi ate kuptim per ty psh qe ke qene protagoniste :angel:
   
 4. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  je i rrezikshem n'andrra ti nazho eeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
  po puna asht se andrrat zgjasin pune sekondash. a je i afte ti me prezantu talentin tand ne kaq pak kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  i shtrime e me sy myll do jem e Bluje. pse ta morsha si i ke ondrrat ti qe u shqetsoke kaq shume kur bi muhabeti per ondrra? :devil:
   
 6. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kadal se na moret frymen. Une solla endrren e Emes ketu se endrra mund te kete kuptim per Emen po edhe per aktorin/en - ate qa ja 'luan' ondrren Emes /pf/images/graemlins/laugh.gif (qe konkretisht i bi te jem dhe vete /pf/images/graemlins/laugh.gif ).

  Sqaro edhe Emen edhe mua /pf/images/graemlins/smile.gif

  Hajduti ta mash men qe je me 'ariun' :mad: :lol: :mad:
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ça eshte "ariu" o dielli i korrikut? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Me kshu diell e hene e yll ta merrni men'jen ju djemt e sotem :smash: Te gjorat vasha /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nejse, ariu eshte kur miku qe eshte mik dhe qe shifet ne nevoje e ne rrezik, nuk eshte me 'ariun - per say' po me lum-mikun /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nejse, si perfundim kishin vra nje gorrile sot ketu e US se kishte dale nga Zoo-ja dhe kishte sulmu nji kalamo.
   
 9. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kam pa n`onderr njonin qe po ja luj u bo nja tre muaj, po ai naaaaaaa hic s`leviz prej venit. Po ne onderr u puthem ama... /pf/images/graemlins/smile.gif
  Car do me thoneeeee?!

  P.S: Izo, me ke hap pune se qe diten qe shkrujte ne forum... Opo c`te sheh syri moj te ben dora... mbeta duke e kenduar tere diten...Jam kthy ne radio "Mimoza" me duket. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  i shtrime e me sy myll do jem e Bluje. pse ta morsha si i ke ondrrat ti qe u shqetsoke kaq shume kur bi muhabeti per ondrra?
  ti i pari, un e dyta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  M'duket se Helena te puthmen e ka sherr /pf/images/graemlins/laugh.gif (kape me dore : larg qofte /pf/images/graemlins/laugh.gif )

  Se si tip sherri ja perktheu dhe Lares, se qe thu ti Lara i kishte puth burrin nji shoqes vet /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Fillimisht postuar nga Penelja e V.G.:
  Kam pa n`onderr njonin qe po ja luj u bo nja tre muaj, po ai naaaaaaa hic s`leviz prej venit. Po ne onderr u puthem ama...
  Car do me thoneeeee?!


  Do me thone ashtu sic thot poplli 'ke per tu puth me Milon!'

  Nrro onder se nuk ke gjo ne terezi. Ose ma mire akoma shko puthe vete ne masnej shif naji onder tjeter.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Penelke kam frike qe edhe per ca kohe, hic ai tyta /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol: Izzy nuk jena shum larg ne, mesa di una ti je ne Uster :idea: , do kisha qejf me te taku
  ene sa per sherrin, zbute icik mi goc jo direkte me te ronda, pastaj una ja thashe menimin tim.

  Sabotatore :devil:
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Ajo paska qene miiiiiiiiiiiii :eek: do e vras burrin si ke barcaleta /pf/images/graemlins/laugh.gif jo po do rri una te vras "lara" perdite /pf/images/graemlins/laugh.gif vras burrin ene bi rehat ka Lara-t /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Ngjo se e boj me termen ...
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Do me thone qe ti e shumta me Milon ke me u puth se me kete te OndRRes i dogje kartat qe kur na e kallxove neve :lol:
   
 18. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Po e lashe une .... /pf/images/graemlins/laugh.gif Ene durimi im ka te sosme... /pf/images/graemlins/laugh.gif ene tre dite afat ka , po u hudh shpetoi, po s`u hudh , do i hudhem vete ashtu si tha LR-ja... /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Vallahi ju si shpesh e perdorni ket muhabetin e Milos , po une akoma s`e kam kap se cfare simbolizon ky ne rrethin tuj shoqeror... :confused:

  P.S: Mos me nis asoj e-mailesh kur jam me sezon une , more vesh eeee? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Nuk e bo!!! Nje ku kemi gjithe AFistat per deshmitar! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Po qe se e boje nuk kishe per ta pa n'onder /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Helen, ma mshtet i cik menimin te lutem /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe