ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Penelina:

  1- "Te puthesh me Milon" eshte nje shprehje e ngjashme me "Kur te qethen vicat" /pf/images/graemlins/laugh.gif Se kush e ka shpik kete shprehjen, ta sqaro Zabella /pf/images/graemlins/laugh.gif ajo osht expertja... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  2-Milou, qe per koincidence ka qellu i qen qelbsine qe nordh per mu :wub: dhe una e kam xhan shume, me lepin me llape po jo ke turit se ia kam ndalu, dhe pse ky i varfri nuku dinte shqip, mesoi ka dashnia per mua /pf/images/graemlins/laugh.gif . Ky Milou qe deri dje ne kemi zene me goje, s'ka asnje lidhje farefisnore, shoqnore, largore, afrore, mi Milon e shprehjes ma nalt, thjeshte ne shqip u shqiptohen llagapet njesoj /pf/images/graemlins/laugh.gif
  3-Una ne orar te punes u gezova me ate mail e kshu vendosa me e nda dhe me shoqnine...ja psh Zabella u gezu, rrugaci u hidheru, Helena u dorezu, Lara u pezmatu...e kshu me radhe...LOL

  S'kam faj una fare :angel:
   
 2. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  E boj e pra po te them... shif po se bona e hajde e flasim masnaj bashke per ondrra nga ato me sy hap... /pf/images/graemlins/wink.gif

  Po m`bohet me vone nje bast. Po e bona me pagu nji dreke ne Dajt, po s`e bona te paguj nje dreke ne Volga . Ho si thu? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Shi dreqi : e hudhi nji llaf per vedin /pf/images/graemlins/laugh.gif !!!

  Ne takohena kur te dush se u bo kohe qe mas te rames se ukunumis i kam ul tarifat e te takumes /pf/images/graemlins/laugh.gif . Pysni Tranofilen ju c'ka heq. Me borxhe deri m'fyt se dote me nejt me mu perdite :lol:

  Vec nji pytje kam : une isha fiksu qe ti rrojshe ne Juropin e Veriut : ti paske qen ke pragu deres dhe une se paskam kuptu : ty me t'thirr ti te thoke 'Urno' ! /pf/images/graemlins/laugh.gif .

  :wave:
   
 4. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  1- "Te puthesh me Milon" eshte nje shprehje e ngjashme me "Kur te qethen vicat"

  Nuk e disha qe ju andej nga rruga Elbasonit kishit pas ksi shprehjesh te ngjashme. Ne ke rruga Irfan Tomini thoshim 'Kur te rruhen kecat'
  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  2-Milou, qe per koincidence ka qellu i qen qelbsine qe nordh per mu dhe una e kam xhan shume,

  Vetem se nuk ta ngjo shume llafin... po nejse /pf/images/graemlins/laugh.gif

  me lepin me llape po jo ke turit se ia kam ndalu,

  Precizoji gjonat, (ku?) perpara se imagjinata perverse e ketyne Afistave te vihet ne pune.... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  dhe pse ky i varfri nuku dinte shqip, mesoi ka dashnia per mua .

  Gjuha ka te boj me llapen, i jap te drejt! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  3-Una ne orar te punes u gezova me ate mail e kshu vendosa me e nda dhe me shoqnine...ja psh Zabella u gezu, rrugaci u hidheru, Helena u dorezu, Lara u pezmatu...e kshu me radhe...LOL

  Une u hidherova se nuk kom qef kur mi tregojn gjonat me email, preferoj te mi thone balle per balle, live me i llaf /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Jo une u merzita ne fakt. Mas klikut te pare thashe mooooossssss, ma futi Kordja me nje levizje. Masnaj u bo me e lezetshme loja , sidomos anej nga fundi. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Me ket' ondrren do punoje Helena sonte :tipsy: dhe do te thote neser "ik se kur te qethen kecat e ke te mushme ne carape" :lol:

  Ja kshu :tipsy:
   
 7. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Mu akoma me dridhet ekrani /pf/images/graemlins/laugh.gif termet 8 ballsh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kontrollo a i ke n`rregull disqet... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Desha me shkrujt ene i gjo ne lidhje me HARD-uerin po s`po e them ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Jo une u merzita ne fakt. Mas klikut te pare thashe mooooossssss, ma futi Kordja me nje levizje. Masnaj u bo me e lezetshme loja , sidomos anej nga fundi.

  Si cdo loj bukurin e saj e ka ne fund, kur fiton /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Tashti mos shiko Kordelen ti se ajo nuk lodhet kurr duke lujt /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  dhe do te thote neser "ik se kur te qethen kecat e ke te mushme ne carape"

  Une ondrat i shof pa carape! Me carape mos i shef vete ti!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Meshtes LR ke vendimi per Penelen /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Izzy po me ngatarrove me Hotgirl me duket mi, ajo eshte ne Suedi - tashi edhe une per Hot e maj vedin, po jo ajo e forumit :tipsy:

  Ktu e re ke dera shpise jom- NYC baby :thumbsup:
  Sa per paret, una kom apliku per Mega-Million kshu qe nuk ka hic problem, plus qe kom mledh githe ato leke ng rrobt qe jane taku me mu :devil:
   
 12. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol: :lol: :lol:

  Dhe ne presim. Kena fillu me punu CASH /pf/images/graemlins/laugh.gif nderkohe qe tu kualifikojm' e tja hedhim ktyne ushunjzave se ta fusin kto; nuk e di une a ka dal llafi anej nga ju .

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kam pa ne enderr tashi masdite ktu ne pune /pf/images/graemlins/laugh.gif qe hajduti i hurmave e ka morr pushim pa leje sonte. Mjere ai punedhenes MJERë (nuk di me e bo ë e madhe /pf/images/graemlins/laugh.gif ) !!!!

  GudNajt !
   
 14. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mos u tremb! je akoma ne enderr dhe jam une ai qe po lexon ne kete çast. ndjeva vibrejshenin tat, e ja mshtolla vrapit nga shpia ne pune. s'kam la as turit nga uthlla sallates.

  mund te ikesh e qete. endrra jote u be realitet!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  she mor c'bohet knej, kaq e mire paskam qene una me shpjegime dhe predikime endrrash sa ja plasen kta, u kthyne ne realitet te gjitha :tipsy:

  se mos na shifni naj onderr te dy bashke juve me i kohe edhe pastaj perplaset toka me asteroidin :tipsy:
   
 16. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Ok ok ... let do this again /pf/images/graemlins/laugh.gif !!!

  Punoka /pf/images/graemlins/laugh.gif !!!!

  Ok... sot masdite pashe ne onderr ne pune qe shefin gjate uikendit ta trajtoje mire gruja, dhe te mos me bi mu n'qafe te henen.

  Perthyji gishtat hajduto !!! Domethene veje nji gisht mbi tjetrin dhe maji ashu nja 5 minuta . Eshte si puna e gojes ujkut qe keni ju /pf/images/graemlins/laugh.gif .
   
 17. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  per hir te njerezimit un z'do flej me! Helene me prano kshu siç do jem tani e tutje, i pagjume e me endrra me sy hap.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  do i perthyj ça jan t'perthyshme, qe shefi jo vetem ta kete mire me grun, po te gjej edhe parking falas ne venin me te mire qe ka ngrit administrata shtetit tuj, mos i pikoj kafja ke kollarja e re, ti ket ardh abonimi vjetor i Playboy-t falas ke shpi....e kshu me rradhe duke arrit deri ke bari para shpise qe ti feksi nga jeshilliku.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ... njisoj si me thene "Helene me prano kshu si jam"

  I yti
  Lugati /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Cuno nuk perthyhet burri ashu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol:

  tallu me rojeziun e shkret, qe i ke shtu dhe veshtirsi pune me t'bome gishtat gershet. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe