ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Une mezi po pres me nigju domethenien e endrres se Hajdutit....du me dit ca do ajo femer qe shko rreklamo veten neper endrrat e te tjereve.

  O prish dynjoja /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Trano...besim, vetem besim! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ps: helena, helena ti je bota! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Helena ec lal perkthe per HAJDUTIN se po te gjemon si ujt' e paket /pf/images/graemlins/smile.gif . Ec perktheji kte, se rrezik ka bo gati tjetren per neser !

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Mbreme per fat kam flejt mire. Javes qe shkoi vec kam pare nje enderr sikur me kishin dhene detyre ne pune me zgjidh 3 faqe me derivate (3 faqe pa pike kursimi /pf/images/graemlins/laugh.gif ). Kisha nje siklet te brendshem dhe kerkoja tu arrija tu thoja qe me kishin dhene integrale ne fakt dhe jo derivate, por mazallah. Me thane ne ne US kto i kemi derivate dhe pike maroi.

  Isha dhe dite pushim :cry: :cry: :cry:
   
 5. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  hajduti, po sa e gjate kjo endrra jote mo!!!! e cuditshme po zakonisht shpjegohet nga gjerat qe ke bere gjate dites ose ku e livadhisur trurin ti dhe nganjehere krijohen imazhe te tilla qe te krijojne ankth por bleje ate librin e shpjegimit te endrrave se ty tu dashka ketu!!!!
  Une nuk kam pare endrra keto kohe gjithcka realitet :goofy:

  ciao, i thashe Helenes te te vizitoj pak :wave:
   
 6. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Mbreme pashe ne enderr sikur po dridhja nje spinelo perpara nje konvikti... Kur shfaqet nje polic dhe me ndalon! Cuditerisht nuk me vuri prangat por tha se do me shoqeronte ne komisariat. Nderkohe nuhata qe ai e kishte nje problem; donte ndonje lek apo ku e di une se cfare!!! Mora guximin dhe e pyeta. Me tha se e bija studente kishte ngelur ne nje provim firme dhe se nuk dinte si ta zgjidhte... Per te shpetuar nga halli madh qe me kishte zene ja mora persiper dhe fillova te shkoj neper petagoge, te marr te njohur te mij ne telefon por hic, askush nuk e njifte profesorin e saj... Atehere thashe... me mire po zgjohem se sa te rrij i shtrire ne krevat duke u marre me hallin e policit te endrres...
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  te paça bisou /pf/images/graemlins/wink.gif

  zabelle, perfito ne ti me ket rast /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Jo nuk du perkthim me shumice un' !

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Gozhda

  Gozhda Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Lena--
  mrom kom bo shpata me Skenderbeun
  nuk fitoj asnjoni, por......
   
 10. disku

  disku UNI

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kush qe ne maj te kalit? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  un dje kam pa onderr sikur ma futi njona ne shpulle...e keqja qe se spo e shifsha kush..ha here ofrohesha largohej ajo..Ama me dukej shume e afert...sa e kapa per krahu me doli gjumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po jo e drruq jo. ma perkthe mu t'parit helen'ja....ti shef e bo masnej; po t'pelqeu perkthimi ja kerko, po s't'pelqeu del me qarin prap.

  m'kupto?
   
 12. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ... po qe se kjo lejon qe te marr neper goje komentet e ondrres tate... edhe e konsideroj /pf/images/graemlins/laugh.gif

  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ho meeeeeeeeeee na thuj noi gjo te bukur fare ...
   
 13. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kam pa ne enderr zabo, sikur isha ne pune, m'erdh shefi aty e filloi tu punu me kompjutrin. un i isha ul afer e veç kur ja mshtolla nji gjume te thelle aty ne krah te tij /pf/images/graemlins/laugh.gif . aq mire u tregu shefi, sa kur u ngrit me ik masi maroi pune, me spostoi me kujdes qe mos zgjohesha e iku ne maje te gishtave, pa perplas themrat e kpucve llustrafin.


  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Alinos nuk para e knoj endrrat e te tjereve edhe ne qofte se personi ne fjale eshte ne te. gjithsesei I tell you this" Big /good News for your friend ose per ty!!!!
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  popull nuk ju kam harruar, jam thjesht shume e zene me pune, deri ne gryke :cry:
  I love you all /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Duto /pf/images/graemlins/wink.gif mos ki hic merak se do marr energji e do rikthehem
  I SHALL RETURN :kiss:
   
 16. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  s'e ke idene sa shpirtra ke ngrof me ket postim. po veç ta dish ë!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kam pare dhe une nje enderr qe me ka cuditur.

  Po kaloja te estrada ne Tirane dhe ne trotuar pashe nje lloj te vecante bananeje, qe e kishte lekuren e vizatuar me yje, zemra dhe lule dhe sa e pashe me shkoi ne mend te bleja edhe une, por nuk kisha kokerr leku ne xhep, prandaj shkova ne shtepi dhe i mora dhe mami me tha qe duhet ta blija bananen te nje supermarket te VEVE (ne fakt ky supermarket nuk egziston). Kur shkova per ta blere pashe se te dera kryesore ishte nje tip qe une nuk doja ta takoja dhe ky tipi po shiste molle, keshtu qe une u futa nga dera e mbrapme, por kur hyra ne dyqan shitesit me thane se bananet kishin mbaruar, madje takova dhe nje shoqen time qe ishte e merzitur se kishte kerkuar kete llojin e vecante te bananes, por s'e kishte gjetur.

  Kaq ishte. :confused: :wave: :kiss:
   
 18. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Dank u Hon!
  S'me harro ti muve, po edhe une ta kam pru i peshqesh te vogel /pf/images/graemlins/smile.gif

  [​IMG]
   
 19. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Hajdut u be kohe pa enderru !

  Ec ktu shpejt shif noi enderr !!!
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kam pa sikur ika ne Vjene per nja ca dit. po nji merzitje modhe. se mu desh ta merrja ne kembe nga stacjoni i trenit ke shpia ku do shkoja. e nji ambjent shume gri, me ca pallate si parafabrikat....si lagjet e Porcelanit mu dukshin. ne sfond dukeshin majat e ca kishave Vjeneze, po edhe ato gri fare, nuk ngjallshin hiç "Valzerin e Danubit Blu". imagjino, kam nejt tere kohes ne shpi, maximuma dilsha ke lagjja. e kur u ktheva ne ne shpine time (itali me nji llaf) m'vite turp me i thon robve qe e kisha kalu "aq mire".

  kujto se m'kape te papergatit e? po un z'du vet, se ja qenis Helenes perdite nga nji. po ngaqe du te m'sqaroje per ato te meparshmet pranej.....
   

Shpërndajeni këtë faqe