ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. turi lac

  turi lac Guest

  kam pare nje enderr sikur trupi me ishte mbushur me pucrra dhe kisha temperatur te larte.
   
 2. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  mos enderroni shume se nuk ehste mire-Nga Xhorxh Bajron.
   
  mirdita likes this.
 3. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Un kam shum qejf enderrat sepse shoh shum enderra te bukura dhe i dua ato dhe enderrimet
   
  Iliro Dardan likes this.
 4. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  qenke e papare ti moj vajze.
  Te gjithe enderrojme por duhet besim ne vetvete qe ti realizosh
  Si thua o mirdita?
   
  mirdita likes this.
 5. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Po ashtu esht duhet te kesh besim ne vetvete
   
  Iliro Dardan likes this.
 6. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  besim edhe per gjera te tjera ne jete.
  Besim dhe vetem besim.
   
  mirdita likes this.
 7. i'll_wait_4_U_in_Heaven

  i'll_wait_4_U_in_Heaven Forumium praecox

  Pash ne enderr njerez te veshur me rroba po me koka gjarpri dhe silleshin verdalle Kisha shume frike pasi me doli gjumi
   

Shpërndajeni këtë faqe