erdhi vera!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gin-gin, 21 Jun 2017.

 1. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  ku do i kaloni pushimet kete vere??
   
  Anabell and Linux like this.
 2. Linux

  Linux think different

  Ndoshta ne rimmi
   
  gin-gin likes this.
 3. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  un per vete do shetis boten ne google street view :bang::hidhu:
   
  kacurrelsja..., Hope, Artin and 2 others like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne shtepi. Se ngela duke i bere pushimet ne pune.
   
  kacurrelsja..., gin-gin and Hope like this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Keke si un lol

  Qef kam me ik ne portogali :)) simjet nuk munem pufff
   
  gin-gin likes this.
 6. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ja kam vu syrin Maltes, por nuk po fiksohem se po u fiksova s'me realizohet pastaj

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  gin-gin likes this.
 7. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  asnje qe ska qef ti bej ne shqiperi si un :( panvarsisht se smundem :/
   
  Passion- Al and Hope like this.
 8. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Kotor,Ulqin,Shengjin dhe kush e di se ku me teket me vone :D
   
  gin-gin, TinkerBell and Hope like this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  tani qe do te shkojne temperaturat 40 grade ne hije, do rri vetem ne det pa dale fare.
   
  gin-gin likes this.
 10. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  asnje qe me fton me shqiperi :( kshu edht kur plakesh sta var kush :/
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bujrum, gin-gin. Buke e kripe e zemer. Po edhe ndonje masazh e lyerje me krem ne plazh, e kemi luksin te ta japim :D
  "i gria i kota eki to zumi"

  (tema)
  akoma frekset gjithsesi... na futen friken me temperatura te larta dhe kemi vape duke menduar se do te vijne, dhe jo se kane ardhur :p
   
  gin-gin likes this.
 12. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  rrofsh @joetisti_ po kripen ta refuzoj se na rrit celulitin :p
   
  joetisti_ likes this.
 13. Hope

  Hope dans ton coeur

 14. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  iken ne mexiko me @Hope se qenka zemer mir :wub:
   
  Hope likes this.
 15. Linux

  Linux think different

  Jam tu ndez edhe une noi vpn, tbredh nga bora bora
   
 16. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  Linux likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  oh, po qe ashtu, e heqim. Futim ndonje gje tjeter :p Me buke e zemer, je ne rregull?, do te jete buke shtepie, kurse zemren... e do ne furre apo te skuqur ? :p

  Te gjithe po gjejne nga nje vend te bukur per ta marre gin-gin. Po une ku ta marr qe t'u beje te tjereve rivalitet...
  A po:
  merr gin-gin ne krevat ! :p

  Erdhi, erdhi vera... Pushime te mbara atyre qe i fillojne qe tani !
   
 18. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ nga i bien ky vendi krevat a shkohet dot me shengen si pa letra qe jemi :p
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si vend, nuk eshte shume larg, kurse keshtu nuk do fare breke identiteti. Dmth, se u ngaterrova, nuk do karte identiteti :D:)

  Une pushimet deshiroj t'i bej aty ku femrat s'i kane punet mire me vapen, dhe per inat te vapes, i heqin te gjitha :)
   
 20. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ eh smar vesh nga ato pune un si plak qe jam rri me 5 bluze dhe ne ver :p
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe