erdhi vera!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gin-gin, 21 Jun 2017.

 1. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Këtu jam këtu, vetëm mos bërtit shumë, se e zgjove të gjithë Forumin :p
  P.s Please, bëje refresh atë statusin, se del emri im tek profili jotë.
  Na fike!!!!!
   
  Xhamajkani likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha, u paraqita në bazë :p
   
  gin-gin likes this.
 4. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  asnje plan per momentin , por do te deshiroja ne ndonje ishull .
   
  gin-gin likes this.
 5. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @Anabell qenke si ne ather :p ku do qe ti kalosh ja kalofsh sa me mire me njerzit e zemres :)
   
  Anabell likes this.
 6. Xhamajkani

  Xhamajkani Primus registratum

 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  poshte fustanit te saj.
   
 8. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  enderrat jane free :D
   
  gin-gin likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dikur 'erdhi vera' nenkuptonte dicka me te bukur. Ne fakt, sa i perket stines, qe tani eshte me e c'rregullt, pa keshtu sigurisht qe edhe tani gjendet e bukura. Moti ka modifikuar vetveten, ne modifikojme zakonet, dhe sajojme te bukuren!

  Pushimet ideale jane duke pare buzet e saj ndersa pi kafen ne nje tavoline me ty. Sado kafja jote te jete zeher e hidhur, s'e ndien te tille :)
   
  gin-gin likes this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Mendoj te shkoj ne Shqipëri kete vere...

  Vera ka nja 3 jave qe ka ardhur ketu tek une. Erdhi papritur. Nga i ftohti kaluam menjëherë ne te ngrohte...
   
  Last edited: 14 May 2018

Shpërndajeni këtë faqe