Europa Park 2007

Diskutime tek 'Galeri te ndryshme te Anetareve!' filluar nga Al-Punk, 24 Oct 2007.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Europa Park 2007

  Europa Park DE
   
 2. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Europa Park 2007

  Muahahaha, s'paske hip te prehri i xhaxhit mo? :)
  Ku eshte kjo ne Offenburg apo Strasburg?

  Bofsh qejf dhe shifna kur te vish, mos harro librat qe te thashe.
   
 3. so9

  so9 Forumium praecox

  Re: Europa Park 2007

  Si qeka ky plaku vitit te ri si "Pavaroti" rafmet past :p
   
 4. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Europa Park 2007

  Europa Park eshte ne Gjermani...por po dyshoj per nje gje...Mandi ka dale ne foto para se te hypi te lojnat (Sylver Star psh) apo pasi ka hyp te lojnat...se shume i qete me duket jo per gje...s'ja ka majt me i provu...jo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 5. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Europa Park 2007

  kush nga kto t'dy je ti?
   
 6. SkErDi

  SkErDi Primus registratum

  Re: Europa Park 2007

  Ai poshte kapucit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 7. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Europa Park 2007

  Kapucit Gri dmth!
   
 8. SkErDi

  SkErDi Primus registratum

  Re: Europa Park 2007

  ahaha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
  Patjeter qe atij gri...
  Si perfundim i hype Silver Starit apo jo ?
   

Shpërndajeni këtë faqe