Faqe per te pare filma ne Internet falas

Diskutime tek 'Nën tokë' filluar nga BHGod, 6 Feb 2008.

 1. BHGod

  BHGod Fillestar

  Faqe per te pare filma ne Internet falas

  ---
  http://joox.net/

  Une nuk e kam linjen aq te shpejte sa te mund te arrija te shikoja filmat ketu por kushdo qe e ka mund ta provoje. Me sa pashe, nese perdorni "Orbit Downloader", atehere me mundesine 'Kap++' (ne perkthimin shqip) mund te merrni adresen e filmit dhe ta ruani ne diskun tuaj lokal. Formati i filmit eshte ne .DIVX, pra edhe cilesia pritet te jete e mire. Shikoni adresen IP tek 'Kap++'.
  Nese e provon dikush, mund te lere ndonje koment ketu...
 2. Geryalb

  Geryalb Fillestar

Share This Page