Faqet e Bardha Shqiptare,

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 3 Nov 2002.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Faqet e Bardha Shqiptare,

  Djema,
  Do e keni pare si aplikim faqet e bardha shqiptare qe bashke me problemet e forumit u zhduk dhe databasi qe kishte rreth 200-250 usera.

  Nuk e di ne ka miq te femijerise tuaj qe do donit te takonit apo te provonit nje mundesi ti kerkonit ne internet. Per shume kend qe eshte jashte shqiperise, ndoshta do i pelqente te gjente te tjere shqiptar prane zones ku ai banon.
  Fletet e Bardha Shqiptare jane krijuar pikerisht per kete qellim, qe te gjeni miqte tuaj te vjete dhe tu jepni nje mundesi atyre t'ju gjejne... si dhe te krijohet nje informacion per shperndarjen e shqiptareve ne bote.
  Ju lutem gjeni pak sekonda dhe regjistroni tek keto Flete te Bardha.

  Gjithashtu dhe webmasterat qe do donin te perkrahnin kete projekt, jane te lutur te kontaktojnë per te biseduar per menyren e zgjidhjes teknike!
   
 2. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  mandi, ti je i regjistruar aty?
   
 3. Emanuela

  Emanuela Forumium praecox

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  Te gjeta une /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  pse nuk me gjete dot?
   
 5. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  me thene te drejten ste gjeta dot
   
 6. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  upppssss, done /pf/images/graemlins/smile.gif found ya ...
   
 7. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  done qe dje /pf/images/graemlins/smile.gif , doja vetem te ndiqja shembullin tend!
   
 8. acobo2002

  acobo2002 Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  opo mir e keni ju po ce te bejme ne qe nuk po na dalin visat.
   
 9. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  a mund te shtoni nje LDAP directory srv qe te behet access direkt nga Outlook, Netscape mail composer si search directory etj etj.? Atehere mund dhe te ju sponsorizojne te tjeret. Keshtu me web mundoni njerezit kot.
   
 10. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  Duke iu dhene LDAP access nepermjet nje password(qe e ben shton vete) qe shtohet ne te dhenat qe ka ky person(i padukshem ne public passwordi), personi mund te ndryshoje faqet e bardha personalisht nepermjet LDAP-it me ndryshimet qe do ai. Gjerat ne fillim komplikohen pastaj thjeshtezohen. Super fare do behet.
   
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  Me aq sa pashe mund te ngre me lehtesi LDAP si sherbim ne server. Po shoh te kuptoj idene tende /pf/images/graemlins/smile.gif

  Nese mund ta besh ate qe shkruan, ndihma mirepritet.

  Sidoqetejete faleminderit per sugjerimin...
   
 12. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  o mandi po aty rregjistrohen vetem ata qe e njohin internetin dhe fletet e bardha...
  une p.sh se gjej do nje shokun tim te klases qe se ka idene e kompjuterit dhe internetit /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 13. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  Duhet te kete ne forum nga ata qe dine te e bejne kete qe une ngrita si ide duke dhene nje sugjerim.
   
 14. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  Pershendetje Mandi. Nuk e di nese dikush mund ta kete permendur (sepse te them te drejten po pertoj te lexoj te gjitha postimet) te njejtin problem qe kam hasur dhe une por megjithate po e shkruaj.

  Dje doja te veja nje mikun tek fletet e bardha por kisha nje problem: Kur mbaroja gjithcka dhe shtypja butonin "ruaj ndryshimet" me dilte nje mesazh ku thuhej qe ditelindja nuk ishte e sakte edhe pse ditelindja qe kisha shkruar ishte mese e sakte. Kjo gje vazhdoi per shume here deri sa e lash fare. Dhe kjo gje me ka bere dhe mua vaki 7-8 muaj para kur une vete uregjistrova. Por nuk e di se si e kapi ne nje here kur po e riprovoja dhe i ruajta ndryshimet. Edhe pse nuk kisha shkruar asnje lloj numeri tek ditelindja.
  Si perfundim dua te them qe nese dikush provon te regjistrohet, do te hasi problem tek ditelindja.
   
 15. Guest

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  e njejta gje dhe me mua
   
 16. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  une s'pata probleme per vete,
  ja arrita qellimit shume lehte, /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  E juki edhe une te gjeta shum thjeshte...

  Mbiemri : B.
  Emri : Rezarta
   
 18. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  po ti kush je nga kta ktu, Edisoni, Neimi apo Rudini???
   
 19. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  tani, Rudini e kishte dhene datlindjen,
  ti je ose Neimi ose Edisoni,
  he fol
   
 20. Guest

  Re: Faqet e Bardha Shqiptare,

  Jam ai i dyti...
   

Shpërndajeni këtë faqe