FATI..., ç' eshte?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Vis Elbasani, 8 Jan 2003.

 1. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?
   
 2. mostro

  mostro Putraku

  Re: FATI..., ç' eshte?
   
 3. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?
   
 4. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?
   
 5. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: FATI..., ç' eshte?
   
 6. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?
   
 7. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  Futja kot!
  Lejini pra thashethemet per tek temat perkatese!
  Ka tema apostafat per çdolloj argumenti. Keshtu i bie ti mbyllim gjithe temat e filozofise.
  Me respekt e korrektesi!
   
 8. Alba_Dr

  Alba_Dr Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  Fati esht mbret i botes! :thumbsup:
   
 9. arun

  arun Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  varet se cfare kuptohet me fjalen fat ,

  them varet sepse nese ajo qe ju e quani fat sot neser me ndryshimin e kushteve dhe rrethanave ne jete mund tju duket mallkim

  pra edhe fjala fat eshte vertet per tu diskutuar ne kete ,cfare kuptohet me fjalen fat???
   
 10. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  te gjithe ato qe nuk kemi ne dore...pvr se une mendoj qe cdo gje e kemi ne dore vete.
   
 11. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: FATI..., ç' eshte?

  Jo shendetin xhan,jo shendetin,ate ta uroj une :cool: :lol: :kiss:
   
 12. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  ja ku e zgjidha dhe muhabetin e shendetit.
   
 13. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: FATI..., ç' eshte?

  ke fat /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  une do thoja aftesi...
   
 15. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: FATI..., ç' eshte?

  Aftesi per te shpetuar nga aksidentet e ka vetem Bruce Willis,mos pretendo kaq shume :lol:
   
 16. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  shiko pak me larg...
   
 17. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: FATI..., ç' eshte?

  Shof kodra mas bregut :lol:
   
 18. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  po dhe kur te arrish te bregu, mbytu.
   
 19. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: FATI..., ç' eshte?

  :lol: :lol:
  Me vjen keq qe po te zhgenjej por di mire not /pf/images/graemlins/smile.gif
  :wave:
   
 20. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: FATI..., ç' eshte?

  jo mo jo une e kisha me deshiren tende te plote /pf/images/graemlins/wink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe