Femra,kush eshte mashkulli me i bukur (i famshem ) ne planet? dhe e anasjellta pytje per djemt...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 14 Jul 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  ?
  Per mendimin tem.......mmmm per momentin skam mendim ,,po e mendoj iher,,:D
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Problemi eshte se sot e percaktojme bukurine dhe ne lidhje me inteligjencen. Te gjitha aktoret mund te jene te bukura, por kur i analizon pak nga sa "kane" aspekte te tjera, te duken bosh.
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ne kete rast po pyes per bukurine,per zgjuarsine sbesoj se ka kufij dhe esht e prere me thike,Filanja esht me e zgjuara kurse per bukurine besoj se po,kjo esht dhe pyetja...
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  [​IMG]
  Jennifer Connelly
   
  Megg likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
  Chace Crawford.
   
 6. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

 7. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Angelina eshte tek te gjitha keto fotot me siper?
   
 8. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  jo ,ne dy fotot e para eshte angelina ,ndersa tek foto e tjera eshte nje aktore turke qe quhet tuba buyukustun, ngjajne shume eeeeeeeeee,he nuk jane te bukura,j jam fansi i tyre i zjarrte
   
 9. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. gaviota

  gaviota Forumium praecox

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
  pidi and Megg like this.
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
  Gabriel GArko...:)
   
  Wise likes this.
 14. Megg

  Megg Carpe Diem

  Sweetyyyyy kujdes pyetjen!!!;)
   
 15. X X X

  X X X Primus registratum

  [​IMG]

  Megan Fox dihet,edhe beni pyetje!
   
  gaviota, pidi and Megg like this.
 16. paloma

  paloma Primus registratum

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  pidi and gaviota like this.
 17. paloma

  paloma Primus registratum

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  pidi and gaviota like this.
 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Po 1 moj Paloma,,,:) Gjithsesi shum te bukur te gjithe :)
   
 19. adarocks

  adarocks Forumium praecox

  johnny depp
   
  Megg likes this.
 20. Megg

  Megg Carpe Diem

  Waww goxha gusto!!!;)
   

Shpërndajeni këtë faqe