Femra,kush eshte mashkulli me i bukur (i famshem ) ne planet? dhe e anasjellta pytje per djemt...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 14 Jul 2011.

 1. gaviota

  gaviota Forumium praecox

  orlando bloom,leonardo di caprio
   
  pidi and Megg like this.
 2. adarocks

  adarocks Forumium praecox

  eh ;) ngelet gjithmone i bukur..lol
   
 3. X X X

  X X X Primus registratum

  gjithsesi megan fox ngelet numer 1 ,si femra me e bukur ne bote
   
  gaviota and Megg like this.
 4. gaviota

  gaviota Forumium praecox

  jim belushi
   
  pidi likes this.
 5. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 7. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Kurt Cobain mbase nuk eshte i bukur , por mua me pelqen shume! Fatkeqsisht nuk jeton... :(
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Për mua, ngelet gjithmonë Adam Levine ^_^
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  formulimi i kesaj pyetjeje eshte i ndikuar ndoshta nga nje kohe pak e larget. Kur ishte vetem televizioni etj. Por tani ka edhe albforum! :)
  TinkerBell.
  Mund te kete edhe te tjera, por s'kane vene foto akoma :)
   
  TinkerBell likes this.
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha, të famshëm mo të famshëm :p jo kështu si jemi ne, mezi që na njohin komshitë.
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  fame, do te thote: "emer qe te del (zakonisht) per te mire". Mendoj se pavaresisht se behet fjale per 10, 100, 1000 apo me shume njerez. Une nuk lekundem nga mendimi. Tinker :)
  Kjo eshte nje e dhene qe te ben te mendosh... Zakonisht fqinjet nuk njohin njerezit e famshem. Mos je gje e famshme edhe jashte albforumit dhe na e ke fshehur?
   
  TinkerBell likes this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  VIP kërkon tema :p unë larg saj dmth..

  Gjithësesi, të falenderoj : )) ashtu e kujtova veten për një moment xP.
   
  joetisti_ likes this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  pyetje 1 milion kjo.
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  tema kerkon edhe se cili apo cila eshte per TY. Pra per ate qe pergjigjet. Per secilin. Dhe une thashe timen :)

  Sidoqofte, heret a vone, do ta luash ndonje film ti dhe pastaj do ta them me arsye te forte. Do te bindesh edhe ti, me shume pastaj, se kisha te drejte.
   

Shpërndajeni këtë faqe