femra me e kenduar?

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga D-J, 1 Dec 2005.

 1. D-J

  D-J Forumium maestatis

  femra me e kenduar?

  so Sally cant wait
  she knows its too late...

  /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 2. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Xhixhileja!
   
 3. abs

  abs nuk e di...

  Re: femra me e kenduar?

  Suzana /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. ALBI_

  ALBI_ Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  MARIA...
   
 5. shuquri

  shuquri Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Të pa arritshmet...
   
 6. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  But when I looked in her eyes
  well I almost fell for my Lola
  Lo-lo-lo-lo Lola lo-lo-lo-lo Lola
  Lola Lo-lo-lo-lo Lola lo-lo-lo-lo Lola

  Kinks brilliant /pf/images/graemlins/thumbsup.gif


  Lola eshte emri me i bukur ne planet /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 7. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  so Sally cant wait
  she knows its too late...

  /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  ...don't look back in anger /pf/images/graemlins/laugh.gif


  sa per temen, femna ma e kndume jam un,her me za e her pa za /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 8. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Mary Jane /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. irene

  irene Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  voglio anaaaa...
   
 10. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Giulia!

  Giulia ohoh Giulia...
  dammi il tuo amore dammi il tuo amore /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  Femra me e kenduar eshte Shote Galica
   
 12. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  Michelle ma belle

  ...

  I love you, I love you, I love you
  That's all I want to say
  Until I find a way
  I will say the only words I know that
  You'll understand

  /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 13. Indulgence

  Indulgence Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  ROXANE...
  You don't have to put up the red light tonight.
  ROOOOOXANE....

  Apo... Zana - hajde ke lala... Zaaana... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Guest

  Post deleted by simply me
   
 15. mostro

  mostro Putraku

  Re: femra me e kenduar?

  Kush e ma men kangen e Gjyles?

  Hopa gjyle jepi gjyle
   
 16. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  EMMANUELLE (pierre bachelet) /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
  Viktori tu befte nenja dhe moj
  lidhi leshrat allafrenga dhe moj /pf/images/graemlins/laugh.gif


  kenga Viktorise eshte per gjyshen time qe e kerkonte gjithe permeti vetem se gjyshi im kepucar ja prishi mendjen /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 17. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po Aisha? /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  edhe une per Aichen po vija ne kete teme /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Aicha kendoi Khaled
  Aicha nje grup gjerman
  Aicha nje tufe me turq dhe si perfundim:

  Ku ke ti moj Aishe moj
  te molla aman, te molla aman te mollaaaaaaaaaaaaa
  Ti te molla shkojshe moj te molla, aman te molla, aman te molla...

  dhe pastaj Aishja ia nguli /pf/images/graemlins/lol.gif

  p.s. Edhe pse m'u per vete, kenget per Lola-t me kane pelqy gjithnji. Me dhimbje jam ne nje mendje me DDD kete rradhe... /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 18. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Jam dakort me Cia-n, femra qe i eshte kenduar me teper eshte Maria, kjo per faktin se eshte shenjtezuar.
  Ave Maria kendohet çdo jave neper kisha e vende kulti, kendohet nga soprano e bariton, nga kengetare te muzikes se lehte....
   
 19. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Esmeralda (te bjuti me bistin)

  dhe nr komes 45
  esmeralda esmerala

  po qe nuk kisha guxim te ndeshesha ne korridor me urucin nje here e nje kohe se i shikoja kembet dhe me vinte per te qesh!
   
 20. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe