femra me e kenduar?

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga D-J, 1 Dec 2005.

 1. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  Ju lutmi, nje vend edhe per "emine-n"! /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  si ka qene emineja se un s e maj men?

  Rudina

  Lapsin ne dore e mora
  dhe mbi flete te bardhe si bora
  me shkronje te medha
  emrin e Rudines shkrova


  O rudina pse me le
  pse me fute te gjalle ne dhe
  o rudina ku je ti
  te dashuroj si cdo njeri
   
 3. Guest

  Post deleted by simply me
   
 4. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  uuuu prit,
  si ishte?
  a, po!

  Shtate sahati notes
  te prita ke porta
  Zonin ta nigjojsha Nepi
  thojshe me dhem koka
   
 5. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  so Sally cant wait
  she knows its too late...

  /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  ...don't look back in anger /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [/ QUOTE ]

  u heard me say /pf/images/graemlins/laugh.gif

  tek albumi fundit "dont believe the truth" kane nje Lyla (thuhet Lajla) /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 6. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  [citimip.s. Edhe pse m'u per vete, kenget per Lola-t me kane pelqy gjithnji. Me dhimbje jam ne nje mendje me DDD kete rradhe... /pf/images/graemlins/pickellonja.gif

  [/ QUOTE ]

  dhimbja eshte e imja /pf/images/graemlins/laugh.gif

  jam mesuar tashme kur me thone " urrej te bashkohem me ty, por.." apo "eshte e para here qe..." etj. agreeing with me is just "too daunting a task" /pf/images/graemlins/grin.gif. gjith jeta ime afiste ka qene nje struggle for acceptance /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  anyway, Oh Carol.. me Carolina ka nje qerre me kenge, vetem se une sjam ul ndonjehere next te ndonje Caroline ne autobuz. me duket se eshte vetem emer kenge prandaj /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 7. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: femra me e kenduar?

  ahahahahhahahahhaha

  you try to invent a charming anti-social model, that is why you amuse me, and I was just playing your game, dear /pf/images/graemlins/winkwink.gif

  Mos u lodh shume se do na kepusesh mish ndonje dite dhe kam nigju se hoxhet e anglise nuk masin ma qe pas Rushdi's Affair /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  Kush nuk e ka dashur Dirty Diana? /pf/images/graemlins/wub.gif
  /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 8. c'est moi

  c'est moi Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  po Marsida??!!!!

  Ky ballkoni yt Marsida
  mbushur plot me drita...etj etj.

  Kush jeton ne Tirane e njef mire kete kenge
   
 9. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Michelle /pf/images/graemlins/wub.gif


  Christelle /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 10. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Pranvera /pf/images/graemlins/wub.gif
  1.
  Ty te shikoja dhe mendoja
  dhe zeri zemres si nje fllad me foli
  vertet kjo stine ta dha emrin
  apo emrin ty ta mori?

  (kozmai e kno kte???)

  2.
  Pranveren po te doni ta shikoni ju
  jo mos u mundoni shume
  ajo me pare se kudo ja vjen ketu
  vjen tek ju edhe tek une

  3.
  E para lule je ti dashuri
  ti celsh sa me shume
  une them Pranveren e gjeta tek ti
  ti thua e gjete tek une

  4.
  ne nje stine dashurie diell s ka gjithnje
  ka dhe dimer ne mes veres edhe vjeshte me shi
  po kur jeta thurret bukur diell ka perhere
  4 stine te zemres bejne Pranvere

  5.
  Ditet i percjellin nj-tjetres
  diellin e Pranverave te jetes

  6.
  Kur i vogel, ne lendine
  mbi barin qe ndriste nen vese
  ne prag Pranvere, nje lule gjeta
  erdhi Pranvera, thirra menjehere (Pranvera me nje lule s vjen /pf/images/graemlins/lol.gif normal, kush te vje sot me nje lule?!?!)
   
 11. Prespa

  Prespa Primus registratum

 12. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: femra me e kenduar?

  Fenkju /pf/images/graemlins/laugh.gif, fenkju 'aj nou ...kam fanset e mi dhe une,lol.

  - &lt; Roxanne &gt; ,Police,George M. ,UTFO , P-Diddy

  - &lt; Jolene &gt; , The white Stripes.

  - &lt; Layla &gt; , Derek and Dominoes,Oasis, Eric Clapton , Korn,The Charlie Daniels Band .

  - &lt; Michelle &gt; , Guns'n'Roses , The Beatles,Xymox,ENUFF Z'NUFF .

  /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe