FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

Diskutime tek 'Eros' filluar nga DRAG, 4 Dec 2003.

 1. DRAG

  DRAG Primus registratum

  FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  KJO ESHTE DILEMA SE SHPESH FEMRAT BEJNE SIKUR ARIJNE ORGAZMEN POR SESHTE E VERTETE.ME RASTE FEMRAT JANE SPECIALISTE TE MASHTRIMIT .
  PSE DUHET TA BEJNE NJE GJE TE TILLE?

  KEQ JEMI POR ME KEQ DO BEHET..
   
 2. DRAG

  DRAG Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  KEQ JEMI POR ME KEQ DO BEHET..
   
 3. tea2003

  tea2003 Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  e bejne se ju vjen keq per meshkujt...Nje burre ndihet i pezmatuar dhe i zhgenjyer nqs nuk arrin te kenaqe nje femer...keshtu qe ato preferojne te shtiren
   
 4. tea2003

  tea2003 Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  ...per me teper eshte e dhimbshme te shohesh nje te rritur te perlotet si femije...
   
 5. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  cracko, e thene shkurt...nje mashkull hyn direkt e ne loje kurse femra duhet te beje nxemjen me pare :book: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Po kush t'i ka mesu tana kto, he kuku per ne? :lol:
   
 7. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  princesha une jam nxenes i mire :book: jo si disa /pf/images/graemlins/laugh.gif qe e kane mendjen gjithe diten per futboll /pf/images/graemlins/tongue.gif
  pse ti dyshoje te diturite e mia eee :rolleyes: :mad:
   
 8. mostro

  mostro Putraku

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  :cry: :cry: ahaha kush o ky me?nai i 8 vjecares?
   
 9. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Po pse tek librat e paske mesuar?
  Jo po, me thonin te tjeret, po un se besoja /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  varet nga partneri, ka raste qe edhe duhet te genjesh
   
 11. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  :lol: i don't know what u heard about me....por ti e di qe une nuk jam P.I.M.P. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. Boston_Guy

  Boston_Guy Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Pak origjinal.. mos kopjo Snoop tani /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. DRAG

  DRAG Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  KEQ JEMI POR ME KEQ DO BEHET..
   
 14. DEUS_MORTEM_EST

  DEUS_MORTEM_EST Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  o tea po kjo ma heq trurin mua. femrat shtiren sikur arrijne ne orgazem dhe pastaj kur nxefen me ty ta thone ne sy: "u jerk, u couldn't even make me come". ne qofte se do e thonin qe aty qe nuk u prishen edhe meshkujt altruiste si puna ime do fillonin te provonin menyra te tjera per ta prishur ate. orale, manuale etc... pse duhet te jene kaq te komplikuara keto femrat nuk e kuptoj
  po nejse nuk po te kritikoj shume se paske moton time: Less is More. pres pergjigje /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 15. no_way_TuTo

  no_way_TuTo Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Per mendimim tim nqs se deshiron qe femra te arrije orgazam , qe eshte e veshtire ta arrije pa nja 30 ore te forte sexi /pf/images/graemlins/laugh.gif . Meshkujt duhet ti bejne femres fazen pergatitore, nja 20 minuta , mbasi e ke eksituar femren qe te te kerkoje si e cmendur brenda . Ajo e arrin dhe orgazmen e famshme :angel:
   
 16. tea2003

  tea2003 Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  O Deus po une s'i kam vene vulen asaj qe kam thene, gjerat jane relative. Pastaj s'i thuhet tjetrit "ti qenke kot fare"...se kush e di, ndoshta s'eshte ne humor, ka kaluar dite te keqe etj. Duhet te dish qe shtrati eshte treguesi me i sakte i psiqikes se parterit. Ne rastin e nje lidhjeje qe sapo ka filluar eshte e rralle qe te perputhesh qe ne fillim.Do pune puna. Ndersa kur ke kohe qe je me te dhe s'arrin ta kenaqesh ndonjehere s'u prish dynjaja, po kur jeni ne krize eshte ndryshe, do pare me thelle.
  Pastaj avash ti se s'jane femrat aq te guximshme (ato qe s'u ka plasur cipa e kam fjalen) sa te te thone pa ju dridhur qerpiku: "Ulu puthe pak p....rofesorin". Ti behu aq i zoti qe ta kuptosh qe ajo s'kishte vertet orgazem por shtiret. Mos merr si baze vetem renkime e ulerima po edhe te tjera si psh: temp e trupit, shtrengimin e dores, etj. Ne momentin e orgazmes tkurrjet e vagines jane shume te shpeshta.
  Eshte veshtire te pohosh qe s'kishe orgazem nqs e do vertet personin sepse ne pergjithesi parashikon qe ai do vari buckat ne vend qe t'i futet punes nga fillimi.
  kshuuuu....aman mer na lini te vazhdojme te mesojme se jemi dhe me sezon tani- shnet!
   
 17. Guest

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Une per vete s'genjej e kam arritur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Guest

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Kësulëkuqja (versioni modern)

  Një ditë pranvere gjyshja mori në telefon Kësulëkuqen dhe i tha:
  - Lëre bija ime se c'më ka gjetur! Më është prishur manjetofoni dhe nuk kam se si të bëj aerobi.
  - Mos u bëj merak gjyshe se vij e rregulloj unë.- tha Kësulëkuqja.
  Kësulëkuqja rrëmbeu shportën e mbushur me lloj-lloj veglash dhe u nis për tek gjyshja.
  Rrugës të pyllit pa një ferrë që po tundej dhe nga kurioziteti i tepërt u ndal të shihte se ç'fshihej mbrapa.
  Ishte Ujku me një bukuroshe. Ujku kur e pa Kësulëkuqen i ndritën sytë dhe i tha me epsh;
  - Bëju gati se do të të përdhunoj!
  Kësulëkuqja nuk u tremb dhe nuk bëri asnjë rrezistencë kur Ujku e rrembeu prapa ferrës. Pas njëfarë kohe Ujku
  doli që prapa ferrës duke kopsitur zinxhirin e xhinseve dhe tha:
  - Ta dija që Kësulëkuqja ishte e virgjër nuk do ta kisha përdhunuar.
  Më pas doli dhe Kësulëkuqja duke rregulluar fustanin dhe tha:
  - Ta dija që Ujku ishte kaq i shijshëm do t'i kisha hequr edhe getat. : ) : ) : )
   
 19. DEUS_MORTEM_EST

  DEUS_MORTEM_EST Primus registratum

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  TEA FALEMINDERIT. TANI NDIHEM ME MIRE. TAKE CARE
  BYE :rockband: :wave:
   
 20. albana

  albana Lara Croft

  Re: FEMRAT GENJEJNE SE E KANE ARITUR ORGAZMEN?

  Kristiana ku e ke vjedhur barcaleten time ti? Po fjale per fjale e presje e pike e ke kopiuar /pf/images/graemlins/blush.gif ?Poshtersi domethene :mad: /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Sa per temen jam dakort me Tea2003. Mos degjoni ulerimat.Orgazma arihet edhe pa klithma po trupi i femres gjate dhe me pas asaj ndjesie nuk mund te te genjeje. Edhe nje here mos shikoni vetem ate qe shikon syri e degjon veshi po ndjeni me te gjitha copezat e trupit tuaj. Kuptohet qe nuk mund te pretendoni te kenaqni nje femer duke bere vetem qejfin tuaj. Nje femer qe genjen per kete ceshtje kerkon perhere dicka tjeter ose dicka me shume sesa nje ndjesi te momentit, kujdes e vemendje cuna /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe