Femrat më të bukura në botë

Diskutime tek 'Moda' filluar nga TinkerBell, 29 Jun 2017.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Femrat e LINDJES jane me SEXY....lere me te BUKURA.
  nathan-wright-jilted.jpg

  Robbery i NGJAN.
   
  Passion- Al and Anabell like this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Helena Bonham Carter

  images.jpg

  58dca3a567f67425ce8cd9448603dea0--pretty-people-beautiful-people.jpg
   
  Airbourne and Anabell like this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  TinkerBell and Anabell like this.
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GRACE KELLY....DEFINITISHT.
  grace-kelly-ap-580317036.jpg kami-grace-familie-5-DW-Vermischtes-Duesseldorf-jpg.jpg albertfamilie2_v-ardgalerie.jpg

  Burri kishte leka....kshu funksionon.
   
  Andrea_1 and TinkerBell like this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kërkoje më saktë në Instagram :p
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Cara Delevingne

  1cd37d7b56679262860056f122245188--cara-delevinge-delavigne.jpg

  images.jpg
   
  Airbourne and Artin like this.
 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Pse te kerkoj ket ne insta mund te kerkoj ty me jep user-name
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Unë nuk futem në lista të tilla :)
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ska gje do ja vlej kerkimi thjesht jepe
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahaha
  Nuk përdor Instagram :p
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Femra te bukura ka SHUME.PRIMARJA eshte...............RREZATIMI...sipas meje!
  Se ka dhe nga <ato> qe udhetojne tere kohen,por kur i kqyr mendon ...negativisht.
  frau-glücklich-nicht-viel-make-up-aufgetragen-selbstvertrauen-haben-und-zeigen-positiv.jpg
   
  TinkerBell and Anabell like this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Taylor Hill

  taylor-hill-della-bass8.jpg

  1e63a60f5b66b5be7fd0f2ab4b9da24d--natural-eyebrows-victorian-angels.jpg
   
 14. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

 15. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Sophia Loren

  IMG_1804.JPG
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Ana Nystrom

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 17. Artin

  Artin Papirus rex

  Zhizelë Bundshen, modele nga Brazili, me prejardhje gjermane.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ISHIN.....FEMRAT e Bashkimit Sovetik,ndersa SOT...ATO RUSE.
  34267.jpg
   
  Artin likes this.
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Thone......Të gjitha gratë duken si femrale normale, por gratë ruse duken si perëndesha. Na ja....FAST.

  FAZIT....Fakti është se femrat RUSE besojnë urtësinë e mëposhtme: "Dashuria shkon nëpër stomak." Në gjuhë të thjeshtë kjo do të thotë: Në qoftë se ju gatuani keq apo DOBET,princi do deli nga dera e pasme per te kqyrur nje tjeter(mesuar ne edukaten familiare apo TRADITE e ruseve).
  Diten dhe NATEN e mire.
  09.jpg
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ka hulumtime m.q-se ka tradhtue FSB ruse do ta vrasi ose e ka ne pllan...
  b7ck8hm4.jpg 6301136251_945e4a0845.jpg 95833fa42574acb5b86b194efafe81e4.jpg
   

Shpërndajeni këtë faqe