Femrat më të bukura në botë

Diskutime tek 'Moda' filluar nga TinkerBell, 29 Jun 2017.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  AproPO foto e SHTATE ne rrjeshtin e mesem duke fillu nga kryet...
  https://www.instagram.com/fedorovaoksana/?utm_source=ig_embed
  Ne moshen 40 VJEQ dhe SEXI me shume se kurre(para 6 ditesh kadro).
  PS: lexova qe qeka hap nje linje Ukraine-Tirane.
  Kujdes se po kishte femra midis udhetareve do jene agjente ruse....ju kokrrat e DEBILAVE ne troje.

  Лето - это маленькая жизнь, давайте проживём его счастливо! Делитесь, какие у вас планы на это лето?

  Tungi.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Quhet.....SHKOLLE.

  Apropo.....per tifozat e jermaneve: kete vit me lojtare erdoganas, HARROJENI te dilni te paret.
  KLLUFAT po merren AKOMA me prejardhjen e flamurit....lol.
  KQYRNI mer.....
  2_22606.jpg screenshot-1-5b20e1ae3c479.png Irina-Antonenko-Feet-2593129.jpg irina-antonenko.jpg miss-universe-06.jpg
   

Shpërndajeni këtë faqe