Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Luminus, 14 Feb 2003.

 1. Luminus

  Luminus Primus registratum

  Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  Skuderia e kuqe prezantoi ne 7 shkurt makinen e saj te re F2003-GA (qe i dedikohet Gianni Agnellit) per sezonin 2003. Qe ne diten e pare te provave, Schumi theu rekordin e Maranellos.
  Motorri eshte bomb fare, kurse telajo super-aerodinamike.
  [​IMG]
  Me sa duket edhe kete vit Formula 1 do jete vetem e kuqe.
   
 2. AlbiD

  AlbiD Primus registratum

  Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  As nuk diskutohet fare ajo pune /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. olti

  olti Neo

  Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  Cuna une jam tifoz i madh i ferrarit, por nuk do te doja te ishte keshtu si kete vit, dmth superiore kaq shume. Nuk do jete interesante fare me formula 1. Shpresojme te kete dhe te tjere, sepse keshtu eshte bere e merzitshme.
   
 4. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  Ishalla keta te mite bojn dicka se Ferrari na cau trapin sezonin e kaluar. Nese dominojne prap sivjet nuk do te shkoj ti shikoj kur te vine ketu ne Montreal... :smash:
   
 5. A

  A Primus registratum

  Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  FERRARI KAMPION DHE KETE VIT FITOI KUTLARD OBOBO CU BE PIKA E PARE E KALAMAJVE.
   
 6. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  [​IMG]
   
 7. KIMERA

  KIMERA Primus registratum

  Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  EDHE KETE VIT KAMPIONATI KA MBARUAR PA FILLUAR MIRE AKOMA.SUPERMACIA E FERRARIT ESHTE SHUME EVIDENTE.MEKLARENI DHE SIDOMOS BMV_JA JANE SHUME DOBET.RREZIK NE VEND TE DYTE DO DALI RENOJA.PERSHENDES TERE FERRARISTAT.
   
 8. Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  Pershendetje gjithe ferraristave,Hajdmo edhe ket kampionat do ta fitojme.
  Nuk po fitojme si kampionatin e kalur vetem per faktin qe kampionati te behet pak me kurioz dhe qe Bengu te na ndjek garat!
   
 9. Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  [​IMG]

  Ec aty!
   
 10. Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe