Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

Diskutime tek 'Arkivi' filluar nga DEVIL-girl, 14 May 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Fillestar

  Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Nje gje e habitshme persa i perket kanaleve televizive ne satelit. Koha televizion ne oren 10 te mengjesit sot me date 14 jep film porno, sex, gje qe nuk duhet te jete aspak normale per nje familje qe kane femije. e pamundur per te gjetur nje kontakt numer per ta apo web-adrese ku te mund te ankohesh, mora ne telefon kompanine qe shperndan/shet kartat e satelitit, dhe ata sapo i spjegova se si eshte puna ma mbyllen telefonin. Mbetem e zhgenjyer nga sherbimet e zyrave ne Shqiperi.

  Dhe per sa kohe duhet te vazhdoje nje kaos i tille???
 2. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Ndoshta dikush di nje numer telefoni te tyren, se jam shume e indinjuar per kete gje. Blejme satelitin per te qene ne korent te ngjarjeve ne vendin tone dhe perballemi me nje skandal.
  :eek:
 3. ShkodraniNY

  ShkodraniNY Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Ky nickname yt sikur bie ndesh me kete thirrje morale.
 4. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  S'ma merr mendja qe duhet te kesh nje 'nice nick' te shkruash per ate qe ste pelqen. Se besoj qe emri thote gjithshka per ty apo jo?
 5. ELVIS KELMENDI

  ELVIS KELMENDI Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  OJ CUCA TE MALCIS , PO SI JU KAM MORE ?
  AH SI MA MBUSHNI ZEMREN ME MALL KUR JU SHOH
  KAQ TE EMANCIPUARA DUKE FOLUR PER KETO TEMA.

  EPO SKENI FAJ SE TASH E KENI ARRIT LIRINE
  PO MJERE UN E OROSHI QE NA DUHET ME JU KUJTU KAJHER SE DUHET ME NEJT ME KEMBE NE TOKE
 6. MLK

  MLK Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  DEVIL, as mos merr mundimin qe te ankohesh te Koha Tv se sma do mendja te te degjoje njeri!
  Ne Shqiperi si ne te gjithe boten pronografia eshte produkt apeli dhe paketat satelitare e perdorin per te fituar kliente te rinj. Normalisht i takon Komisionit qendror te mediave apo keshillit si quhet qe te zbatoje ligjin duke mos lejuar te transmetohen filma per moshen nen 16 vjeç para ores 22h00 dhe te mos transmetohen filma porno per moshen nen 18 vjeç para ores 24. E dyta per te mbrojtur femijet, te gjitha kanalet qe transmetojne pronografi duhet te vene ne funksionim nje kod per prindit ne menyre qe femijet te mos kene acces ne programet qe nuk keshillohen per moshen e tyre.
  Megjithate menyra me e mire per te kritikuar kete fenomen eshte kjo qe ke zgjedhur, pra da denoncosh ketu e te vazdhosh ta denoncosh deri sa fenomeni te behet me mediatik e te shkruhet gazetave zyrtare.
 7. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  I kemi futur kodin shumices se kanaleve po TV-Koha na u duk ok per gjate dites.

  Ah te mjeret ne thuaj qe nuk behemi njerez kurre... :smash:
 8. S6T6N6

  S6T6N6 Anëtar aktiv

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  ne oren 10 te mengjesit?! prandaj kishte vdek nje plak tek shkalla ime /pf/images/graemlins/laugh.gif
 9. ados

  ados Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  ne 10 te mengjezit eshte mese normale per kanalet satelitore..shqetesimi i devil_grl ska vend.!!
 10. MLK

  MLK Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  ados, ne 10 te mengjezit nuk transmetohet porno, maksimumi ka kanale erotike e jo filma po me teper skuenca. Tv Koha eshte kanal qe ka license transmetimi shqiptare e ben pjese ne nje pakete televizive qe tregetohet ne Shqiperi keshtu qe ka rregulla e ligje per programet qe transmetohen.
  Ti vesh i kalamoni 10 film pornografik do te thote ti shkaterrosh gjithe edukumin seksual e i bie ta lesh te semure gjithe jeten.
  Problemi ne shoqerite perendimore eshte se adoleshentet marrin edukaten seksuale nepermjet kasetave porno e internetit e filmat u duken realitet e imazhi qe krijojne per femren eshte katastrofik.
  Qe do kene mundesi te shohin nje pjese kjo nuk diskutohet, problemi eshte qe nuk duhet te behet masive e gjithe femijet te kene mundesi me nje te shtypur butoni telekomande te shohin porno e te vij dita te gjesh gocen tate me nja 5 çuna ne shpi kur te kthehesh ka puna a aty do qeshi dynjoja me pak /pf/images/graemlins/wink.gif
 11. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Ados, me demek kot po flas e?? :smash: :smash:
 12. MafiaNetwork

  MafiaNetwork Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  papap ku ka ma mire bree /pf/images/graemlins/laugh.gif sa cohesh ne nade shifkon seks
  me pas edhe kend afer aty ne shtrat ja kerset e q**
  bahbahb pse ty te duket gja jo normale he se ne fund te fundit
  te ka pelqye edhe ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 13. regele

  regele Anëtar aktiv

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Perse behet fjale, per film me ndonje sekuence erotike apo per porno tamam? /pf/images/graemlins/smile.gif Te dyja jane te denueshme ne oren 10 te mengjesit, por Shqiperia (dhe jo Amerika) eshte vendi i te gjitha mundesirave!
 14. Le_Routard

  Le_Routard Anëtar aktiv

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ne oren 10 te mengjesit?! prandaj kishte vdek nje plak tek shkalla ime /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Si nuk te vjen zorr nje her?!

  Sapo pe filmin dhe nuk pe mo kush te doli para ne shkalle? Apo do thuash qe kishin hikur dritat dhe ishte eresir?

  Turp te kesh! Ke mar n'qaf goxha plak!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
 15. Le_Routard

  Le_Routard Anëtar aktiv

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Mire filmat, po kur japin edhe ne radjo kenge me te shame nga robt e shpis?

  Nuk eshte fare per tu cuditur qe kalamajt e sotem perdorin te njejtin fjalor dhe ne shpi.
 16. soni2

  soni2 Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  per sa kohe te jete seksi produkt apeli !!!

  dmth ke shtepija ime ne tr kane zgjedhur alphakabell si nje zgjidhje e drejte por ne 12 te nates fillojne filma dhe nuk si tju fusesh kod sepse nuk ka terminal dhe nuk jane pak po tre kanale!!!

  atehere ngelet te mos shohim tv dhe sigurisht te mos bejme zaping /pf/images/graemlins/wink.gif

  nje gje tjeter i shoqerise shqiptare eshte se ngaterrojne sherbimin ndaj klientit me sherbimin mbas shitjes

  dhe telefoni kujdestar eshte vetem per ti pyetur ku kane piken e shitjes sepse asnje nga shqerbimet e ashtuquajtura ndaj klientit nuk ofron zgjidhje te problemit online !!

  jemi me mijera vjet drite larg ndaj prukopimet te klientave !!!
 17. olololol

  olololol Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  TOP-CHANNEL eshte i vetmi kanal serioz qe i rrespekton rregullat.te vensos indikacionin aty ca lloj filmi eshte.

  Me te bukuren qe kam pa e ka SKY CINEMA

  tv e treja shqipetare jane v,t te gjitha
 18. Dardanus

  Dardanus Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  Atyre duhet me ja shkerdhy robt plumb ne lule t'ballit, qe qesin diten ose prej ores 05:00 deri ne 24:00 filma porno ose filma horror.
  Po cka prit tjeter nga nje shtetit i ngordht sic asht Shqipria. Por edhe Kosova qet nga njehere filma horror ne kohe kur jan femijet ende zgjuar, pra edhe Kosova po bahet nje shtet i ri, ngordhsire e re.
 19. Dani83

  Dani83 Fillestar

  Re: Film porno ne Koha TV ne 10 te mengjesit !!

  mua me duket si nje forme komunizmi.. primitiviteti.. ne pergjithesi ne fushen e sherbimeve ne Shqiperi.

  Duket se mungon nje mentalitet i tregut.. "klienti ka gjithmone te drejte"..

  Nuk mohoj edhe faktin qe oferta i pershtatet relativisht kerkeses.. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/frown.gif( /pf/images/graemlins/smash.gif
 20. oki

  oki Guest

Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe