Filmat e harruar...

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Aki, 17 Aug 2015.

 1. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 2. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 3. BigVIP

  BigVIP Primus registratum

  e bija Maharaxhait ( Sandokani) :p .Dhe sandokani karton qe e jepte Klani
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

   
  Airbourne likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  KINEMATOGRAFI....ABSOLUTE.
  juve me flamur.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  New York Minute.

  Filmi i pare i vajzes time.

  El
   
 8. Tringa_

  Tringa_ Primus registratum

   
 9. Tringa_

  Tringa_ Primus registratum

  film me i mire qe kam pare ia vlente per cmimet qe kishte mare
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Paganini
  Eleonore
   

Shpërndajeni këtë faqe