Filmat me te bukur horror qe keni pare...

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Megg, 4 Dec 2010.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Te gjitha kto me kan pelqy shuum,,vecanerisht mirrors sepse
  esht i vecant+esht ne aktorin tim te preferuar!:)
   
 2. ValmirM

  ValmirM Webmaster

  Ke te drejte, eshte film mjaft i mire, me ka pelqyer shume, ne te vertete kam pare edhe shum te tjere po sme kujtohet emri. Sonte pashe nje tjeter titulli shqip ishte : Rrembim i Heshtur.
   
  Megg likes this.
 3. gaviota

  gaviota Forumium praecox

  edhe une kam pare shume shume filma horror ,por ai qe e kam fiksim eshte''frikesohu nga masakeruesi''
   
 4. gaviota

  gaviota Forumium praecox

  une kam pare shume filma horror .Filmi qe me pelqen me shume eshte ''Frikesohu nag masakeruesi''
   
 5. gaviota

  gaviota Forumium praecox

  me falni se me ka dale dy here e njejta fjali
   
 6. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  Qe me kane pelqyer me shume dhe me kane mbetur ne mendje jane ''rrethi i unazes '', ''ne kerkim te shpirtit tim'' ,dhe shume te tjere qe nuk i mbaj mend
   
  Sweety el likes this.
 7. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  filmi fredi e nensi
   
  Megg likes this.
 8. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Filmat horror i kam shume frike,por me pelqen filmi"300 spartanet",nuk e di po me pelqen tej mase 1000 here me e pa nuk merzitem.
   
  Megg likes this.
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kam shum shum frik filmat horror dhe nuk i shikoj kurr
   
 10. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  Filmat horror qe me kane pelqyer jane:
  1-Friday The 13TH
  2-Scream
  3-Dawn of the Dead
  Dje pashe filmin horror An American Werewolf in London.
   
 11. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  Do te thoja jo i bukuri por me i tmerrshmi
  The devil inside :confused::eek:
   
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Nuk keni ju frik qe i shikoni keta filmat horror????
   
 13. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  une i shikoj me shoqerine ne veranden e nje shokut tim por kur jemi shume veta,eshte qef kurse kur i shikon vetem trembesh.
   
  mirdita likes this.
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Nuk e kam provuar te shikoj filma horror me shoqet e mija,kur ne te shkojm ne kinema vetem shikojm keso filma te bukur,romantik keso soji.
  Do provoj te shikoj filma horror me dike,ama kush te jet me siguri se do e mbys duke ai shtrenguar doren prej frikes,se me te vertet filmat horror jam shum te frikshem.
   
 15. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Nuk besoj se do ti ngelet qejfi! :p

  Filma horror kam pare shume ku nder ata qe mund te permend jane "Event Horizon" dhe Wrong Turn...normal qe eshte edhe seria e Fredie Krugen! :)
   
 16. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  jo zemra ime,mos shiko filma horror se nuk eshte mire.
   
  mirdita likes this.
 17. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo, me te vertet un nuk shikoj filma horror qe prej kur kam pas 7 vjet,prej at'her me nuk shikoj sepse me fusin friken shum.
  Gjithsesi flm.:)
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  filmi horror qe me pelqen me shume eshte: Tomka dhe shoket e tij :p
  une dikur i kam pelqyer keta filma por kurre si kam ditur ndonjerit titullin. me pelqejne kur disa filma horror behen ne versionin e tyre komik. nje i tille qe kam pare e me ka pelqyer shume eshte(titulli s'me kujtohet :) ) ku ne film luan nje personazh femer me emrin Sindi. Dikush me ndihmon per titullin??
   
 19. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Scream dhe Scary Movie! :D
   
 20. Aki

  Aki Paint It Black

  1408 dhe The Conjuring nga me te fundit
   

Shpërndajeni këtë faqe