Filmat me te fundit qe keni pare (84)

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga oneo, 5 Nov 2002.

 1. bizi

  bizi Forumium praecox

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare (84)

  taken, wanted, goodmorning vietnam, death race, babylon a.d. dhe ca tjere qe s'me kujtohen tani.
   
 2. Homer

  Homer Primus registratum

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare (84)

  Dy filmat e fundit qe pash ne kinema ishin:

  Gomorra ( nuk m'pelqej dhe shum )

  Batman - The Dark Knight ( film grand me te madhin Heath Legder..)
   
 3. OhNoneOhlele

  OhNoneOhlele Primus registratum

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare

  kush embanmend filmin "rruge te kaltra"?
  Kujt i kujtohenaktoret?
   
 4. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare

  come un uragano ...  molto bello
   
 5. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare

  "Gran Torino" eshte i madh!!
   
 6. studenti100

  studenti100 Forumium praecox

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare

  Pink Panther 2 - njesoj si i pari, nqs pelqeni te parin edhe ky i dyti do iu pelqeje

  Watchmen - film interesant dhe i gjate, por intingrues deri ne fund

  Push - film me superhero, kishte ca momente aksioni... jo aq shume interesant sa watchmen por kishte nja dy askione

  Knowing - film i bukur, disi interesant, kishte dy skena aksidenti origjinal te realizuara mira, apokaliptik...

  Race to witch mountain - film disney...kishte ca momente per te qeshur

  Last house on the left - film horror, por me shume realist se sa filmat e tjere horror, nje vajze qe torturohet dhe pastaj... kishte ca skena origjinale
   
 7. studenti100

  studenti100 Forumium praecox

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare

  "State of Play"

  Filmi me intregues qe kam keto vitet e fundit. Gazetari investigative me vrasje politike dhe nje histori qe te le mendosh deri ne fund te filmit.
   
 8. ghdfans2010

  ghdfans2010 Primus registratum

  Re: Filmat me te fundit qe keni pare

  8 Mile ishte kot fare, po te pakten me beri te lumtur qe jetoj ne veriperendim te Amerikes, ku kom jevgu nuk ka, dhe shpiat nuk jan te rrenuara, dhe nuk lajm pjata gjith diten.

  good reply!
   
 9. egzonche

  egzonche Primus registratum

  Filmat qe i kam pare se fundmi jane: Scott Pilgrim vs. the World (2010), The Social Network (2010), Red (2010), Altitude (2010), Get Him To The Greek (2010).
  Filma te mire ishin :)
   
 10. ValmirM

  ValmirM Webmaster

  Filmat e fundit qe i kam pare jane :
  Valkyrie (2009) -
  Red (2008) -
  Shooter (2007)

  Njeher po i shikoj disa filma mbreslenes te ketyre viteve pastaj cdo vikend do te shoh filmat me te mire te 2010~
   
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Valkyrie me te vertete film i bukur! I realizuar ne menyre perfekte.
   
  ValmirM likes this.
 12. ValmirM

  ValmirM Webmaster

  Mua per vete me pelqeu jashtezakonisht shum, mu duk si nje nga rolet me te bukura nga Tom Cruise ! Ata te cilet nuk e kan pare ua sygjeroj qe ta shikojne!
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  filmat qe kam pare se fundmi jane:get him to the greek,reg,it's complicatedetj se nuk me kujtohen te gjithe...
   
 14. usejd

  usejd Guest

   
 15. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  mbreme ne ciné..The help...parmbreme...The Ides of March...Drive...javen e shkuar...etj etj etj
   
 16. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

 17. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Kam pare THOR,the ring dhe the crazy love od a mother :)
   
  Ildri likes this.
 18. Ildri

  Ildri Forumium maestatis

  the best sci-fi monster horror film eshte ''cloverfield''.para 2 ore e pashe.
   
 19. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  SAFE
  [​IMG]
  &
  Snow White & Huntsman

  [​IMG]
   
 20. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  A ishte gje ky Safe?
   
  Aquarius likes this.

Shpërndajeni këtë faqe