Filmat me te fundit qe keni pare (84)

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga oneo, 5 Nov 2002.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Jooo qyqa larg qoft :p
  Freeee ticket you should be lucky hahahahaha:p
   
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk e shikon sa shumë ? Vdiqëm nga gëzimi :p
   
  Hope likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kjo ka ransi dek I here :p
  Se po I ha vetem popcorn lol
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Në fyt xP
   
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa m'don hahahaha
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Lool :p Shko dhe thuaj keq për mua pastaj...
   
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  No way :p
  Po marr hudra me vete :p
   
  TinkerBell likes this.
 8. Aki

  Aki Painted in Black

  The Best Offer
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Passengers (2016)
   
 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Keto nja tre javet e fundit kam pare filma kur mundja e kur s'mundja pa hesap, sic thote katsune "overdoze filmash". Shumica prej tyre ishin rishikim i filmave qe i kisha pare me perpara por qe i ripashe perseri si rast festash.
  Disa filmat qe pashe jane:

  Alien; Aliens; Alien 3; Alien Resurrection
  Prometheus
  Kill Bill 1/2
  Reign of Fire
  The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
  Streets of Fire
  Pride and Prejudice
  The Girl on the Train
  Nocturnal Animals
  The Girl with the Dragon Tattoo; The girl who Plaied with Fire; The Girl who kicked the Hornet's Nest
  Interstellar
  Hush
  The Ring
  Saw 1/2/3

  Feliz Navidad per te gjithe. :)
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  La ragazza del treno.
   
 12. katsune

  katsune cherry blossom

  gurax, pasi te jesh dezintosikuar pak, te sugjeroj te shikosh edhe Ex Machina. :)

  [​IMG]

  ju pershendes me nje soundtrack nga filmi Inception.

   
  gurax and joetisti_ like this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  1.The Accountant ,
  2.Prisioners (2013),
  3.The boy in the striped pyjamas.

  Ndërkohe po shikoj gjithashtu "American Hustle"...
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  Passengers. (deri ne gjysme)
   
 15. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

  Te gjithe episodet
   
 16. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  HISTORI...
  Te tjeret mund te flasin per patupersite e tyre,une tregoj te miat.
  BERTOLT BRECHT.

  i kuq apo i gjelber???
  lere jeshil....phhhhhhhhhhhhhhhhh ne te verdhe.
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Moonlight (2016)
   
 18. Linux

  Linux think different

Shpërndajeni këtë faqe