Filmat me te fundit qe keni pare (84)

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga oneo, 5 Nov 2002.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Amy (2015)
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  nje film, pak fantazi-shkence, ku nuk i lejojne femra e meshkuj te kene kontakte seksuale dhe qe e cilesojne si te prekur nga nje virus ate qe i vinte "oreksi" dhe i propozojne kure, dhe vajzen e mbetur shtatzene e vrasin... E kam pare tani afer, por kush ia di titullin? Une gjithmone s'i ve re titujt :)
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  The Discovery (2017)
  Shumë i bukur :)
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  frequencies (2013)
   
  TinkerBell likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  S'e kam pare. Te ta marre pak titullin borxh e te ta kthej prape sa ta shohe dhe une, Tinker? :)
   
  TinkerBell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ohh patjetër, merre dhe mos e kthej fare pastaj, mjafton që të të pëlqej :)

  P.s nuk të tregoj fare si është e çfarë është, duhet t'a shikosh vetë.
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  He dhe ti!, me trego ndonje gje te vogel :), se s'e kam pare akoma.

  Do te shoh sot, me shume gjase (por mbase edhe e shtyj per neser :p): The Discovery.
   

Shpërndajeni këtë faqe