Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Petroninsja, 17 Nov 2002.

 1. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  CONT'

  - BEAUTYFULL MIND.
  - THE BRONX (I think)
  - CATCH ME IF YOU CAN
   
 2. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Beno,
  she she po ti mer po e kthen temen ne filmat qe zoteron ne videoteken tende personale
  Permbahu o burre i dheut lol mos e jep veten kaq shpejt /pf/images/graemlins/smile.gif

  Nejse, vazhdoni klasifikimet psikologjike ju te tjeret /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
   
 3. LEA

  LEA Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  FEAR AND LOTHING IN LAS VEGAS.

  e kam pare tete here dhe sa me pelqen, aq nuk e marr vesh ate film. dhe do vazhdoj ta shoh, por jo per ti gjetur kuptimin, se fundi i fundit dy te dalldisur nga droga jane por se e kam fiksim.
  nuk di aq mire not, sa te hyj ne filma kaq te thelle. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  apo sluan ai johny depp aty qe ma heq trurin mua.
   
 4. TEO

  TEO Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  e kam une DivX e do njeri?
   
 5. Guest

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  the patriot /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. DAC

  DAC Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  filmi qe me pelqen me shum .....

  PADRINO....1..2...3
   
 7. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  -THE SIXTH SENSE
  -bosh
  -bosh
  -bosh
  -bosh
  -UNBREAKABLE
  -PULP FICTION
  -DANCER IN THE DARK
  -DEVIL'S ADVOCATE
  dhe Filmi "Ball per Balle" /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  SORRY, CAN'T HELP IT. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Si eshte bere ketu u pa puna do marre ate listen e corriere della sera une,sepse ne meyre tjetr nuk ja dilet.

  Megjithate numer 1 ngelet Matrix.
   
 10. a_maliqi

  a_maliqi Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  pasi ishte fjala per mbresat dhe efektet psikologjike qe kishte nje film...

  them..."American Beauty"
   
 11. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Do thoja Matrix & American Psyco..
   
 12. Guest

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  oktapodi
   
 13. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Fighting club
  Boys don't cry
  The game
  Il pianista
  Kapedani /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Ka prap po sme kujtohen tani.
  See u later :tipsy:
   
 15. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  per mu asht Vanila sky!!!! :rockband: :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  pse s'co pm ti mer palle te me sqarosh per gjanat? :smash: :smash: :smash:
   
 17. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Ehe edhe ai... sme kujtohej ne bote :smash: :thumbsup:
   
 18. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  vdeksha une per gustot tuja...
  i solitti sospetti! dhe kaq!
   
 19. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  [​IMG]
  ose ky... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

  Filmi qe me eshte dukur me i thelle nga ana psikologjike eshte:
  Kubi.
   

Shpërndajeni këtë faqe