Filmi " Zoteria 420"...Raxh Kapuri

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga KATALLANI, 14 Apr 2003.

  1. KATALLANI

    KATALLANI Primus registratum

    Filmi " Zoteria 420"...Raxh Kapuri

    Ej kush e mban mend kete filmi? Film i bukur vallaj me te thon te drejten. E kam blere para nji jave ne DVD dhe jom knoq tue pa. Na kishte mor molli per Raxhi dhe Riten ke filmi... apo ajo muzika ta bo mishin me kokra amon mer amon.
     

Shpërndajeni këtë faqe