Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Tani do me thuash se kush ta beri foton, kur te shof ndonjeren me kshu thojsh do heq atleten e do i gjuj surratit dhe si perfundim do na e dhurosh at unazen ta var ke qelsat e kasolles dhive.
   
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Me ty afer me kto thoja duhet me vesh kostumin e batman se tkap rreziku vetvetiu. Komplimente per duart sa per thojat mduken serio jo te pershtatshem per ni 20 vj
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sikur te diltnin ne mode veshje si ato tonat te atehershmet me shtesa ne vende te grisura. Une do t'i vishja me kenaqesi.
  Atehere te vishje dicka qe ishte ndryshe nga veshja qe "lejohej", mbase dicka qe ta kishin sjelle nga jashte shtetit, te penalizonin rende. Eh c'kemi hequr...

  Une si fillim pelqeja marken Gucci.
   
  Balahk and hurtlocker like this.
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

   
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  S'ta leverdis te shtremberosh kurrizin tend , e te ikesh ti lesh per nje pale breke , kemishe, fustan, kepuce pshm , thjeshte nga firma qe mban ... Jo qe nuk ta leverdis , Por me duket edhe arrogance.. Kur mendon qe k'to firma te shtrenjta ...Jo Vetem qe paguajne pothuajse Asgje per ate cope cilesore dhe paguajne pothuajse Asgje punetoret qe derdhin djerse e mund duke I pernunuar.. Por nuk paguajne as tax ne pergjithesi ... E une te iki te le rrogen time per nje cope firme (cilesore ) ku jep Asgje e merr 10-te fishin ... Harroje. Nuk e kam k'te mani/semundje.... Dhe jam shume krenare ne k'te aspekt.
   
  Last edited: 4 Jul 2015
  hurtlocker and joetisti_ like this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Bukur Pershtat me stinen
   
  joetisti_ and Almaa'95 like this.
 7. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Flm :) prandaj bera nude(reré) me iden qe te perdorja m shume ngjyra tek dizanji(palmat)
   
  Lisa likes this.
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  LOVE IT :D
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une nuk thashe se eshte e domosdoshme t'i blesh. Shume mire mund te besh pa to. Por ama qe jane me te mira, kjo s'diskutohet.
   
 10. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Mjafton te kete kualitet te mire e modelin qe me pelqen ska rendesi ca firme eshte e nga vjen.
   
  hurtlocker and joetisti_ like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po stilisti ne fund te fundit eshte super mjeshter i skicimit dhe vleresues shume i mire i copes. Sigurisht qe jane me te mirat ato veshje qe mbajne firme te njohur.
  Une po te m'i bejne dhurate i pranoj me kenaqesi :)
   
 12. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  kostumet Brioni dhe Huggo Boss.
  jeans, ekskluzivisht Lewis 501.
  polo- eksluzivisht LaCoste
  trikot- andre maurice cashmere

  mor me shum vesh 511, defcon 5, crye, patagonia ;)
   
 13. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  very expensive girl ;)
   
 14. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  per ti ber karshillek almes me shum kepuce :p
  my koncept of style :)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  tani ne ver jam i sigurte qe do mbledhesh shuuuuume kepuce ;)
   
 16. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  lewis 501!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kerce::kerce::kerce::kerce::kerce::dashuri:
   
  -Zana- likes this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Epo kur te them une ty,ti me thua mua jo jo.
   
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kur nuk e pelqen nje person,fare mire mund ta injorosh.
  me duket me e ndershme se te zgjedhesh rrugen e ofendimit.

  edhe sikur te jete ashtu si ju thoni,cdo njeri e di vete cte bej me veten.e askush ska te drejten ta gjykoj ose paragjykoj.ne fund te fundit eshte zgjedhja saj/tij
   
  Last edited: 24 Aug 2015
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Do te thote qe te merren masa njejte si mua.
  jemi te gjith te barabart,apo disa u lejohet te flasin ne kete form?

  Ajo cka ka thene pala tjeter ne krahasim me te tijat?
  Te pa krahasueshme.
  ne asnje cast ajo nuk perdori fjalor banal.

  Se jemi ne virtualitet do te thote te mos respektojm tjetrin?
  Do te thote te perdorim zhargon rruge?

  Une mendoj se jo,eshte goxha forum prestigjoz per ta prishur imazhin me te tille gjuhe.
  se ka lloj lloj moshe qe e lexon.
   
  Almaa'95 likes this.
 20. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ju lutem permbajuni temes! Nese keni mesazhe te vecante per nje anetar kalojini ne privat, por me mire akoma injoroni ata anetare qe nuk deshironi te lexoni.
   
  hurtlocker and Almaa'95 like this.

Shpërndajeni këtë faqe