Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Meqe me gravitetin qenke 0...
  Fikun e Gjinos :D
   
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahah..Buzeqesh se jeta do te buzeqesh m tha dikush nje dite!
  Me erdhi mua rradha tja them tani:D
   
  Dreamer likes this.
 3. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Sot ja nisim me Tualetet.. :D

  [​IMG]
  Chanel- Dior -Kiko- Mac-Pupa
   
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Nga nje Buzekuq per cdo dite te javes:D
  [​IMG]
   
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahah.. E kisha harruar fare kete !
  Ja atletet.. (Jo te vetmet)
  [​IMG]
  Nike- Nike
  Adidas - Adidas
  Reebok
   
  Last edited: 23 Jan 2015
  Dreamer likes this.
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nike- Nike
  Adidas - Adidas
  Reebok - Reebok kte s'e kuptova pse dy here ? :
  D
   
 7. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Uhh na falni se e paskemi perseritur dy here padashje.. Na falni se dhe ne fund te fjalise qe nuk vendosem shenjat e pikesimit ! ppff
  Komento foton , ti leri gabimet :)
   
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shaka Alma :) Calm down :)
   
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Hiqmu qafe ! :D
  [​IMG]
  D&G
  Valentino
  Goianna
   
  Dreamer and -Zana- like this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po nuk pashe faturen nuk besoj :D
  Po si nuk perton aman :Dedhe kutiat Lol
   
 11. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ste mjafton firma aty sa ty ne kembe?! :D
  Ok here tjeter do te ta DERGOJ ty faturen qe ta shohesh Live me mire :)
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jo per gje por meqe kemi filluar te pagujame taksat edhe ne Shqiperi desha te shoh nqs ka TVSH te llogaritur ne te :D
   
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Cte pertoj? Une per kete arsye e hapa kete teme..
  I nxjerr nga kutiat i bej foto i fus prap ne kuti :) Eshte dicka shume e thjeshte, provoje dhe ti se kjo do jete asyeja qe s'hedh foto ketu TI.. Pertesa apo jo? :D
   
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jam pertac !!
   
 15. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ha ha ha.. Pikerisht vetem ne KETE aspekt se per replikime je i pari ;)
   
  Dreamer likes this.
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  pse nuk hap nje dyqan kpucesh ti
   
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Prit prit se keto jane pak, skam filluar akoma me te veres.. Do ta mendoj :D
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahaha skam ca me ble une se si vesh kto atletet I kemi nr te ndryshem kshuqe hahaha mendoje njeher por perzgjidh ndonje bukit dhe per meshkuj
   
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk jane firmato , AMA - jane te thjeshta :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  hurtlocker and Dreamer like this.
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Au me ato te 2-tat
   

Shpërndajeni këtë faqe