Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

1. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

hurtlocker and Dreamer like this.
  2. Rimseb10

Rimseb10 Valoris scriptorum

Tamam si ne lashtesi I pelqej per femren qe mdund te kem

3. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

S'te kuptova ?

4. Rimseb10

Kto per balet sjan keq. Edhe ndjes po si j

5. Rimseb10

Po mdalin mesazhet ne gjysem sorry problem I imi .thash ato palet nr 2 me pelqejne

6. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

Ah ok .. No prb - nuk I numeroj dot te gjitha ... Thjeshte shkeputa, disa :p

7. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

Ty Rimi , eshte per te dhuruar k'to .. :D Qysh thuan :p

hurtlocker likes this.
  8. Rimseb10

Hahaha e ke gabim jo ti po asnjera ktu nuk mund ta gjej dot guston e Rimseb10 kshuqe rrofsh mbaj per vete

9. Rimseb10

Mire se spo them te nxjerresh qe te gjitha me pelqen fakti qe je nje femer qe perkushtohesh per veten kto gjera edhe pse duken pak si te teperta po tbejne cilesuese si femer je nrregull

10. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

Ore thashe Meqe ishin , me gjembace :D

Ps... Edhe me make up s'para kam naze... Ju kerkoj ndjese per emrin e reklamave/kutijat. I blej edhe te thjeshta/lira .. Se kam fare prb :p

11. Rimseb10

Sme intereso firma por mynyra sesi vishet femra edhe pse skam par kushedi se cfar nga ti gjithmone ngelet qe me kaq je e modes momentale per opinionin tim

12. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

Jam Dakort , s'ka rendesi firma ... Aww thnx, e konsideroj veten time si te thjeshte... Rrobat I kam pelqyer gjithmone, nuk I shikoj si nje mania te madhe, Por qe me pelqen te nderrohem/Vishem .

Naten e mire , Rimi... Gjume te embel :)

13. Rimseb10

Edhe ty gjume te embel se dallohen vazjat moderrne ketu dhe ti je njera nder tyre

14. Almaa'95

Almaa'95 Papirus rex

Zana ti ke keqkuptuar temen se po shoh shume replika te tipit "Blej te lira" etc etc.. Une kur hapa kete teme se hapa domosdoshmerisht ta mbushja me D&G apo Gucci , kush do ti sillte te tilla absolutisht qe do e vlersoja ama dhe firma te tjera,te thjeshta apo te lira qofshin jane shume te pelqyeshme , keshtu qe posht fotos shkruaj dhe firmen mos e kij prbl fare :)

P.s te lezecme takat, si preferon te lartat apo cfare?

hurtlocker likes this.
  15. Almaa'95

Almaa'95 Papirus rex

Vetem per vete mendoni, mund te kesh tek- tuk ndonje shoqe te apasionuar pas Valentinos:) Sille ketu se do bej skonto:p

16. -Zana-

-Zana- e...Thjeshte

Me te larta se aq qe kam sjelle k'tu ... Nuk i preferoj, pasi jam edhe vete e gjate... Por jane te larta goxha, ato me taka.

Ps ... Do I vleresoje per c'fare ? Lol

Last edited: 24 Jan 2015
  17. Almaa'95

Almaa'95 Papirus rex

Cfare aksesore/bijou mbani?! :)
    Une per raste, kam keto Swarovski Collection (pervec vathve tek kutia bardhe) :)

Dreamer likes this.
  18. Almaa'95

Almaa'95 Papirus rex

Zana si ti besh komentit Edit pas 24 minutash skam si ta shoh une, por kete rradhe qellove me fat e po te kthej pgj e pas ksaj sdua me replika sepse sic e kam thene me siper kjo eshte teme shume e dashur per mua!

Cdo njeri ka preferencat apo (endrrat) e tij ne lidhje me veshjen, duke qene se i mbaj & vete e ua dij ciliese ato qe lartepermenda jane te preferuarat e mija dhe normal qe njerzit qe i mbajne i vleresoj per shijen.. :D

19. Rimseb10

E ke gabim une 1 pal atlete ka 3 muj qe po I vesh deri kur ti shky si heq. Sa per shoqe hahaha tkisha do rrija kaq gjat neper forume

-Zana- likes this.
  20. Rimseb10

A dhe me pas shoqe te shkoj aty ke h&m Primark e maksimumi nai her ke Zara, Valentino ti shofi kshu nrreklam

Almaa'95 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe