Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Hahahahahaha cme shkrive.. :D hajd se ata qe thone keshtu jan ata qe bejne me shume per shoqet po he :)
   
  Rimseb10 likes this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po bej une sthash kte por me I ble valentino duhet me pak kurajo e jo guxim. Tgjejm shoqen iher se as vet sdi format vepruese kundrejt saj
   
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sa e gjat jeni meqe e permende ket pjes vet
   
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Une ne enderr skuptoj dot asnjeher se cfar firmash perdor se ktu ne real dihet kto qe skan etiketa fare. Por dihet se rrobat firmato edhe rrojne me teper po ska fonde e kshuqe atlete made in Turkey
   
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Rimseb10 ka njerez qe kan endrrat e tyre ne lidhje me menyren si do donin te visheshin.. S'paragjykoj! :p
  S'paragjykoj fare ne lidhjen me koston e veshjes mjafton te te rrije mire e te shkoje, ama vete personalisht i gjemoj nje cik keto firmat e fundit , jam e idese me mire "Cilesi sesa Sasi" :D
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nuk te njoh dhe smud te flas si teper por ska femer qe sdeshiron firm e pse jo dhe meshkujt dikush qe pelqen moden ska se si mos tjet pjes e ktyre qe ti permend me lart sepse ndryshe ajo gusto zhduket. Almaa'95 mthuj firmen tende qe ke me fiksim nese ke ndonje te vecant
   
  Almaa'95 likes this.
 7. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jetokemi ne nje shtet sic duket :D

  Ps ... Ty Alma po te fus nje ignore, si arrogante pa lidhje qe je... Sic duket dashnoret I paske sponsorizues , me vlera te larta, vleresimi :D
   
  hurtlocker likes this.
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Hahahahahaha.. Zana aty te ngeli mendja moj e shkrete "dashnoret-dashnoret" :)
  Vajze e dashur une kam dy prinder qe si femij te vetem qe me kane mi plotesojne te gjitha , plus kam punuar dhe vete :D Skam nevoj ti shtrij doren kujt! Bema cik Ignoren tani mu hiq sysh se nder te madh do me besh :D
  Puthjeee :*
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Epo hapesh ne kurriz te prinderve atehere , nuk eshte merita e jote ... Taman arrogante :D

  Nderkohe qe sjell some Gabi style, do smth better with them.. Lol
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Zana injoroj injorancen..

  Rimseb10 ja te preferuarat :) Just Cavalli - D&G ..
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Dmth veten tende ..lol
   
 12. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Jo ne fakt po mundohem te tregoj ca me shume respekt per veten e te injoroj ty :)
  Hiqi putrat e pista nga kjo teme tani nese e ke mendjen tek "dashnoret" ska te tille ketu gjej teme tjeter ku ti kerkosh! Te prifte e mbara :D
   
  Last edited: 24 Jan 2015
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ktu ku jam une ne kto dyqane markash esht per tgjujt nai femer .
   
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  I shkreti ti , qe luan si balosh neper dyqane per k'te arsye :D :p

  O Alma, per njerezit perdoret putra... Leri kto budalleqe e merru me education , meso moj gje :D
   
  hurtlocker likes this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  [​IMG]
  Ja pra qe nuk esht ashtu sic duket spo shof Rolex ktu une. Me pelqen firma dhe ora e par jasht mase
   
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po cke me mu si luj une e thash ne gjeneral. Edhe me lujt se sdo provoj rroba femrash une kshuqe mos u keqkupto
   
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Zana, Ti je e fundit ketu qe duhet te flasesh per education ! Dhe keto replika me ty po i le me kaq vetem se ata qe po flas tn prv po me thone "Cmerresh me ate"Ahahahah.. Me ule prestigjin moj :)
  Kaloja cik mire tani dhe boll dole nga tema..

  Rimseb10 ajo eshte e preferuara ime:)
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Dhe per mua Just & Roberto ngelen te preferuarat
   
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  LOOOOL!!
  Nje BIG UP:p
   
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Arjana Cani ke fol si burrat .
   
  hurtlocker and Lisa like this.

Shpërndajeni këtë faqe