Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ASPAK!Jemi te nxehta si natyre,me vjen keq por jo akq maskilist :p
   
  hurtlocker likes this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ne fakt spo vrisja mendjen per deboren por thjesht per perkujdesjen ne fjal. Une po them te verteta. Liberal do e kishe gjet si fjal ajo lart nuk me perket
   
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Liberal?
  Nuk pashe ndonje Fjale apo arsyetim ,qe te te quaja ashtu:)
   
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E pse ku ishin ato fjalet qe dole ne konkluzion per te thene maskilist. Apo hajd ke thene po e corodis mbase pak
   
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po nisem nga kjo gje qe kur fillon 'akuzon'paragjykon' veprimet e femrave..mesa mbaj mend e mesa kam degjuar Maskiliste quhen??
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E ke gabim se spo luaj rol gjykues thjesht po shprehim disa analizime dhe kto qe thash une jan te verteta .
   
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ok,ateher po kalojme tek vetja jone:Une personalisht sdo dilja ne mes te bores::: Ju tu ra bor dilni si me dasht me bo dashuri me boren. Persa I perket shendetin jeni te pa-kujdeshme:)
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  neve sjemi te pakujdeshme e sidomos per shendetin,FEMRA kujdeset per te gjithe e harron dhe veten DUKE sakrifikuar per te tjeret.
  Marrin rastin e FEMRES NENE!!Eshte kujdes i cili ska fjale as per tu pershkruar e as analizuar :)
   
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Si thua ti qendrojme akuzes apo tmerremi me femren derI sa ajo te vdes. Gjithmone flas per nje caktim e ky e ka nje mesatare. Per veten e theksova dhe une pastaj jo qe tgjitha femrat jan te njejta ne kto sherbime.
   
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jo un them ti rikthehemi temes:)
  Kenaqesi 'debati' me JU :)
   
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Gjithashtu ishte dhe per mua. Cfar syzesh perdorni
   
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mouse over image to zoom
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  Details about Ray-Ban
   
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Do me dhurosh 1-i pal mua meqe shumica qenkan unisex
   
  Lisa likes this.
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  aw do you like??
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sigurisht qe po. Sidomos pala e kater duke nisur nr nga fundi
   
  Lisa likes this.
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  po ti cfare parfumi perdore?
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Moment Aqua Di Gio por me teper e mbaj kur ajros shpin e hedh si aromantizues e spo mbarohet se esht gjith ajo shishe.
   
  Lisa likes this.
 18. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Paska ngecur kjo tema ...une jam me pushime nuk mund te zgjatem shume :D

  Syzet I preferoj 2 llojesh- firmen se kam prb lol
   
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E ke munguar ti e vetmja qe ndjek moden ktu. Syzet duhet tjen firme perndryshe jan te demshme. Nca vendI kshu me pushime
   
 20. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Mua s'me Kane bêre dem ... Marshalla e kam syrin :D
   
  hurtlocker likes this.

Shpërndajeni këtë faqe