Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Njeri lloj syzesh, kjo jam une vete .. Jo reklama interneti :p

  [​IMG]
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Po shkepus edhe disa canta... Kur te kem kohe do sjell me shume ...
  (S'di sa canta kam ... Si numeroj dot ) :p

  [​IMG]
   
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po ti na trego syt mos na fut ne mister. Ti qe nvetlla dukesh moj goc qe e ndjek sak ket mod
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  A ju femrat jeni prish menc I portofol une ka 3 vjet. Kjo ka canta sa mund tkem une corape
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sytet si ato tkavanozit ishin per pak tmuloshin gjith ftyren. Kot svune I mask
   
  Almaa'95 likes this.
 7. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Varet..ka canta qe kushtojne njesoj sa corapet e tua lol ahahahaha
   
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Esmere do sjell dhe une nje foto me syze pastaj(se tn jam n krevat,shpi)
  Po mos u tmerroni nga vetllat dhe syte e shemtuar qe kam..
  AHAHAHAHAHAHAH.. :p
   
  Rimseb10 likes this.
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kush te ftoj ty
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mbylle ti se eshte tema ime kjo:D
   
  Rimseb10 likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Vetem se ncorape futen kembet e ncant aksesoret. Gjithsesi do rrish rehat ti apo tshperthejm
   
 12. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  U mu kujtu mbasi e postova sms me lart. Sa portace akoma ne shtrat apo thuj mbrem party. Ene sa per vetllat ju nshqipri I keni si gjylpan kpucari se e di une
   
 13. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Po sipas modes , edhe syzet... Mua me pelqejne kshu ( te medhaja ) :D

  Syte mbreme kam Dalur ktu ... E Solla pa ngjyra, se kam Frike se te hipnotizoj:p

  [​IMG]
   
  Dreamer and Rimseb10 like this.
 14. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Jo nuk hipnotizohem minimumi I mundshem do bej nje bised sy-msy sepse duken nga ato syt qe flasin. Silli me ngjyra e pa rimel njeher se tek e fundit cfar mund tme ndodh nga nje hipnotizim thjesht do imigjinoj cik me shume se e perhershmja
   
 15. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Kam vene te qe kerkon me shume se c'duhet ti ,mire qe I Solla... ( nuk thuan as flm ) .. Por ke edhe kerkesa, a thua se kush je ti ... Cte duket vetja ore djali :D

  Nejse se isha , tek cantat lol
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Une skerkova asgje pervecse syt pa rimel e tshohesh drejt jo nga hana. Flm sikur ti u motivove nga fjalet e mia qe I nxorre kto foto. Kush jam crendesi ka kjo a ste mjafton fakti I nje pjestarI te forumit vetja me duket vetvetja e ty
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Cant me bo pazarin kjo. Nxirr ndonje or nai gjo qe tkuptoj se ka cantat skam haber fare
   
  Almaa'95 likes this.
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E tpaska dal barku se harrova me e theksu
   
 20. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Epo vazhdo... Ska shume rendesi kush je ti Apo kush jam une... Mua me ngjan nje llafazan pa lidhje, qe ske cte sjellesh pervecse te llafosesh/ paragjykosh pa lidhje. Waste of time/space. Dnt edit my comments anymore.
   

Shpërndajeni këtë faqe