Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Meqe me permende vetullat! Mua sa me ben njera vetull ben i gjithi ti koke e kembe :')
  Shiko dicka te bukur ketu.. Merr veten pas asaj qe pe (pi dhe cik uje :p)
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Dreamer and Rimseb10 like this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Meqe ti paramendon nje gje qe realisht nuk esht as e arsyetueshme e as e llogjikes tende nrregull pranoj. Per te sjell ke mor vesht se vi me rol fotomodeli ktu. e sa per hipotezat qe po permend ta siguroj qe esht e kunderta. Meqe e mbylle ne angl po ta kthej dhe une mos u merakos vazhdo me pushimet quje se sjam ktu kshuqe as mos cito kundrejt asaj cfar permende
   
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Une bazohem ne ate cfare shkruan... Mos e zgjat me shume, sepse nuk kam asnje interes ndaj teje, kshuqe move on.

  Have fun & take care.
   
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Si thua sikur tna ikni cik qe te dy nga tema, e te ziheni.. Tutje :)
  Ketu flitet per Mode,Art jo per trasta me speca e llafazane pa lidhje !
  Oo burrrraaa tani :D
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Une sjam ne ankand sa per dijenIn tende e as dua tjem precioz. Meqe permenda dicka qe tek ti paska qen genjeshter per iden time terheq fjalen e mesiperme dhe them qe akoma ne shqiperi egzistojne femra tvecanta persa I perket vetullave. Uj kafe cigare leng portokalli do ndonjeren nga kto ti meqe I kam te gatshme. Te ik tlaj syt pak qe tmor veten se kto syt e tu po mbje te fikt mduket
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po art ne vete esht dhe bashkbisedimi pastaj ktu sdi gje kush po don me lujt cicmic.
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po ti cpate paskit qe te dyja te njejtin temperament tregohuni pak me delikate nbised se sjemi tu nda tokat. E pash me ke kam tboj dhe e respektoj ceshtjen e qe te dyjave dhe pse me forma te ndryshme vetullash e sy. Kur ke tbojsh me dy femra sy shtrigash duhet me u perqendru e te perpiqesh tjesh Engjell ndryshe tsakatojne mentalisht
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  I Gjeta edhe palen tjeter te syzeve :D

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ka ngel gjjthcka tek interesi ne ditet e sotshme gje qe nuk e njoh si term fare nca do lloj dimencioni jetsor. Se a luj a jo esht pune per mu. Ti ik e mos u merr me fare me komentet e mia mjafto tmos permend ty e je okay. Hajd udha mbar
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Po ky kshu? O djali ste ofendoj njeri cke qe me ofendon, krahason syte e mia me syte e tjerve :eek: ke tru ne koke ti mo?

  Ika tani se kam per t msuar po e di une ca doni ju :p
   
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  O goc as u ndjeva e as te ofendova perkushtoju ose jo leximit te fjaleve totalisht ndryshe bej sikur nuk ndodhi asgje e jep prgj qe mos tket lidhez me biseden. Se do msosh e spo te kthej prgj qe mvin ncast se ndryshe nuk e ke mendjen tek leximi . Tru e di ti. Sa per syt e thash njeher plasa tu pi uj do sofokohem besoj po I pash serisht
   
 12. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Dersa me krahasove, ofendim ishte per mua & mos e perserit me :p Klm
   
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nqs qenke ofenduar per ket shif e ndrro dhe ti mynyren tende kur percmon te tjeret atehere. Nfakt ke te drejt se sduhen bashkengjitur disa gjera secila e vecuar her tjeter do jem I kujdesshem. Klm dhe ti e ta dish se po thy rrekord per mos pirje uj ska ca koh ka fillu ca mbone moj kulminante
   
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Solla edhe nje traste tjeter :D

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 15. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Na se u tremb Rimseb me trastat, solla edhe nje te vockel ... Lol :p

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Pa dashur te tregohem shume modeste...Them qe kam me shume , se corapet e tua lol
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Paska dallge deti andej. I ke si jo e pranojme ket dmth me ngjyrat e zeza
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nfakt ajo e trastave I parashkruhet Amles e nket rast jep vet prgj ajo
   
  Almaa'95 likes this.
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Sjane te gjithe te drejte per drejte si puna ime o Perparim :D
   
  Rimseb10 likes this.
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kush ta boni Perparimin iher ty. He se jam une ktu jua bejt te leht qartesimin. Thekso njeriu se le dhe veten ndyshim a do mor prgj a jo
   

Shpërndajeni këtë faqe