Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Rimseb, me duhet ta pranoj qe Ty nuk te kuptoj qarte... Nga forma /menyra se si shprehesh... Do Ishte me mire te evitojme njeri-tjetrin ... E kshu evitojme edhe keqkuptimet loool

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Perparim ma do kokrra qejfit te te therras :) Cte theksoj une me shume nga c'kam theksuar? nqs ka nje njeri ketu qe ka folur pa fruca por drejtperdrejt jam une! Prandaj ti e shume te tjere sme pelqejne..dhe prandaj une e vras shume mendjen:D
   
  Rimseb10 likes this.
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Une thash ca ngjyre kam corapet te zeza se ca ka ktu per keq-interpretime
   
  Almaa'95 likes this.
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E vetmja her kur ti u shperqendrove ske faj se u bo bajat ktu. Ishalla na pelqejn kto qe kemi majtas e djathtas se sa per te tjeret snuk interes
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ku iken syt apo uni.
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Asnje femer me e pranishme ne ket tem sic duket cantat syzet kpucet atletet e me rradh mbaruan. Nga humbet mi goca
   
 7. Black_Rose

  Black_Rose Forumium maestatis

  Uniksi i dashur e ke fjalen per fushen magnetike? :p :p
   
  Dreamer likes this.
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Nuk mbarojne jo,mos u shqeteso ti. Thjesht jemi me sezon provimesh, skemi ngé te merremi me ty :) Kiss.
   
  Rimseb10 likes this.
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ktu qe ta kuptoj mire une po prezanton vetem, se jo tgjitha jan studente. Cne kaq vone ti apo meqe je sezon do tme shfaqesh sikur lexon se tepermi. Me mu mthuj biblioteken ku studion se vi merem une me juve. Kiss mere mrapsht se me helmo
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ku jane trastat me speca? Ku keni ngelur? se kisha seriozisht kur thashe "Lat nam" , kthehuni & me argetoni:D

  Rimseb10 te mungova naj cik TY keto dite? Thuaj te verteten me dore ne zemer !
   
  Dreamer likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Meqe po mduket vetja si xhandar Zogist tverteten dhe vetem te verteten betohem qe se ke iden sa e kam ndjer ket munges. Perpara se te hyja ketu pikerisht po I thoja vetes mor ku humbi ajo Amla se me mallengjehu jasht mase. Amlaaaa
   
  Almaa'95 likes this.
 12. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Fale zot sa i mire qe eshte..
  Edhe une tek ty e kam patur mendjen tere kohes, "Ca do jete duke bere Perparimi tani" :p
   
  Rimseb10 likes this.
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahahaha per pak me I fut nai komunikim telepakit ne, mkan ardh do sms po ishin te koduar a thu ishe ti se ndryshe do I kisha deshifruar
   
 14. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Hah o Besmir si le nje here keto shakarat (le ta zeme se po qesh) :cool:

  Mos me ik nga tema, c'u be me firmat ku ngelen? Ika une,iku dhe tema. Skeni faj!
   
  Dreamer and Rimseb10 like this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E drejte !!
  Iku Alma ngelem duke hape syte !!
  Te jemi realist pls !!
   
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ku iku Perparimi? Une ste detyroj cfar tvi natyrshem supozoje dhe kte. Po ku di une I vetmi qe po e terheq temen sikur tjem traktor me hallka une jam, pastaj iku pronorja e temes ca me nejt ktu une si buf pylli tnumroj yjet
   
  Almaa'95 likes this.
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Kam qejf te therras Besmir tani. Mos e diskuto, se me merzit. Dhe po u merzita une, Lutmu sa te duash zor se me bien nervat. !

  Ja pyet Unikun per me teper :)
   
  Dreamer likes this.
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Si tduash sepse emri esht thjesht term sinjifikues veq ti mos u mrz. Une pertoj tlutem tek ai I cili me krijoj jo ma ty. Sa per nevrat do e gjejm nje kurim I cili tjet I duhuri.
   
  Almaa'95 likes this.
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  E mire - mire se e more shume seriozisht:D

  Ika une te marr ca dhjeta e do kthehem prap. Der atehere, tju degjoj te miren :)
   
  Last edited: 9 Feb 2015
  Dreamer likes this.
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahaha e po serioziteti ka karar. Te lumte dora ishalla e flamur me ylla. Gjithashtu dhe ty do te pres me padurim
   

Shpërndajeni këtë faqe