Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga GamerAl, 26 Mar 2018.

 1. GamerAl

  GamerAl Primus registratum

  Pershendetje!

  Sapo lexova nje menyr ne nje forum te huaj se si te fitoni BitCoins permes Google Chrome. Ajo ju mundeson juve te fitoni duke bere mining kur ju e keni hapur Google Chrome ose nepermjet referave.
  Ate e aktivizoni thjesht si nje extension.

  [​IMG]

  Ky eshte linku ( https://getcryptotab.com/422369 )

  Nese mundeni te regjistroheni si referi im.
  Ju faleminderit!
   

Shpërndajeni këtë faqe