Fizioterapi

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga nikson, 31 Jan 2006.

 1. nikson

  nikson Primus registratum

  Fizioterapi

  Kush mund te me japi informacion per profesionin e fizioterapisteve ne Shqiperi sa eshte i perhapur dhe ne cfare institucionesh shteterore apo dhe private ushtrohet.Me pak fjale cfare mundesish ka nje person i cili vjen ne Shqiperi me nje profesion te tille dhe deshiron te kerkoje pune si fizioterapist atje behet fjale ne tirane pasi qytetet tjera besoj akoma nuk ka evoluar shum per kete pune.

  ju flm nese me ndihmoni.
   
 2. trimi

  trimi Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe