Forca Shqipëri.

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Hope, 29 Mar 2015.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Do fitojme sot apo jo!
  Go Albania go
   
  Solaris likes this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me ke loz ?
   
  Solaris likes this.
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Me Armeninë, Unik :)
   
  Hope and Dreamer like this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Epo Forca Shqiperi pra mos na turpero :D
   
  Hope and Solaris like this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  #KuqeZi.
  :)
  Shpresoj të fitojmë , se pastaj rradhën e ka serbia!
   
  Hope and Dreamer like this.
 6. Universal

  Universal AnonymouS

  Bravo cuna! :)
  Nje fitore e merituar dhe me grid Shqiptari! :)
   
  Lisa, Hope and Solaris like this.
 7. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Çfarë emocioneshhh!
  Bravoo çunat.
  Kuq e Zi gjithmonë.
   
  Lisa, Hope and Dreamer like this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Bravo çuna :)
   
  Lisa and Hope like this.
 9. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Pak dobet ne fillim, por megjithate mire ne pergjithesi.
  Ne mesfushe na mungon nje fantazist. Agolli fantastik, Lenjani shkelqeu!
   
  Hope likes this.
 10. Universal

  Universal AnonymouS

  [​IMG]
   
  Hope likes this.

Shpërndajeni këtë faqe