FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga ajax, 6 Jan 2003.

 1. ajax

  ajax Primus registratum

  FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  DO TE ISHTE KENAQESI TE DIJA KUSH JANE NE KTE FORUM TIFOZAT TE PERJETSHEM TE SKUADRES TIME TE DASHUR TE PARTIZANIT ME RESPEKT NGA AJAX
   
 2. apasionanti

  apasionanti Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  AJAKS hallall ta boft zoti se qeke i modh . partizani eshte klubi me i madh i shqiperise dhe kete nuk mund ta mohoj kurkush. A e pate se cfare i bene bardhebluve qe na cane bythen gjate gjithe kampionatit. Sikur edhe te fitojne kampionatin ta mbajne mend mire ate humbje qe u shkaktuam . Degjohemi se shpeiti FORA PARTIZANI FORCA DEMAT E KUQ.
   
 3. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  nuk ka squader ma tmadhe se partizani PARA PARTIZAN
   
 4. Poseidoni i Madh

  Poseidoni i Madh Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Mmmmmmm.... me duket se ka : Egnatia e Rrogozhines. /pf/images/graemlins/smile.gif )))))))))))
   
 5. mostro

  mostro Putraku

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Beselidhja e baldushkut.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. SEXY_FIERAKE

  SEXY_FIERAKE Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  epo mir FORCA si thon juve po them edhe un... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 7. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  o sexy FIERAKE /made in fier/ nuk duhet me thon forcaaaa me qon se e kam thon une,duhet ta thote zemra jote FORCAaaaaaaaaaaaaaaaaa -PARAAAAAAAAA PARTIZAN-e poshte e ma poshte DINAMO E TIRAN
   
 8. apasionanti

  apasionanti Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  :thumbsup: Vetem Partizoni. Sa per kujtese partizani po lua ne keto momente me Bylisin ne Kucove per rezultatin do tju njoftojme neser .Para Demat e Kuq .
   
 9. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  AMON O APPASION.MEZI PO PRES QE TME NJOFTOSH PER FITOREN DERI NESER ESHTE LARG JAM NE ITALI ENUK MUNEM ME U AGJIORNU DIREKT PER REZULTATIN. HEC, ATY. PARA PARTIZON - POSHT DINAMO E TIRON NGA - ALPACINO
   
 10. SEXY_FIERAKE

  SEXY_FIERAKE Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  TE DASHUR PJESMARRES, DHE LEXUES, TE FORUMIT EKIPI I PARTIZANIT FITOI, ME EKIPIN E BYLISIT 2-1 NE KUCOV. PARTIZANI BON NJI HAP PERPARA DREJT KUALIFIKMIT, NE TURIN TJETER TE KUPES, TE SHQIPERISE. DJEMA KY ESHT VETEM FILLIMI -PARA - PARTIZON -POSHT DINAMO - E TIRON - HAAAAAAAA-FORCA - DEMAAAAAAAAAAAAA
   
 12. apasionanti

  apasionanti Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Takimi i kthimit ndermjet PARTIZANIT dhe BYLIS perfundoi me fitoren e thelle te te Kuqve me rezulktatin e thelle 4 - 0 . Ne takimet cerekfinale Partizani ka nje ballafaqim mjaft te veshtire me VLAZNINE ne datat 22 Shkurt dhe 9 Prill . Megjithate cunat do te dijen te na nderojne . FORCA DEMAT E KUQ .Posht Tirona
   
 13. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  o apasionante sei grande,per informacionin qe dhe per squadren e zemres time.nuk ka squader me te madhe se squadra e partizanit forza partizoni- posht tirona,forzaaaaaaaaaaaaaaaaaa
   
 14. apasionanti

  apasionanti Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Me Vllaznine per kupen e shqiperise Cunat luajten shkelqyeshem fare dhe partizoni mund te kishte fituar 4 - 0 por 2 here Muzaka dhe 2 here te tjera mbrojtesi Ndreka humben raste te pastra shenimi vetem per vetem me Portierin Grima. ndersa ne javen e pare te Fazes se dyte Demat e Kuq barazuan 1 - 1 ne Peqin ndaj Shkumbinit . Te paret qe kaluan ne avantazh ishin te Kuqte me ane te Kariokes ne min 13 dhe barazojne Peqinasit 2 minuta me vone me ane te Bubeqit . Javen e ardhshme partizani do te prese Teuten ndersa Tirana do te udhetoje per ne Shkoder . Shnet nga Apasionanti .Forca Demat e Kuq Ultras Partizoni.
   
 15. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  HALLALL, DEMAA SIETE GRANDI EDHE KJO FITORE ME PELQEU 3-1 ME VLLAZNINE CUNA NUK OSHT PAK FORZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA --- PARTIZANI
   
 16. apasionanti

  apasionanti Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Al Pacino mi pe nje cike bardheblute si mu derrmun nga Flamurtari apo jo brenda ne Qemal Stafa . Ashtu do ti mysin edhe Demat e Kuq te te ndeshen me Tironen .Forca Partizoni posht Tiron
   
 17. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  o appassionanto me thon te drejten nuk e pash neshjen,por me telefonun nga shqipnia, mu bo zemra mal,kur me than qe tirona ka hum me vloren o appas. do me bosh nji ner sa te marresh vesh rezultatin e neshjes te partizanit te ma shkruash menjiher, per arsye se sitet sportive shqiptare agjornohen,si tu teket atyne FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - PARTIZONI / PARA PARTIZON - POSSHT TIRON/
   
 18. apasionanti

  apasionanti Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Al Pacino se nuk e mora vesh se per ke ndeshje te Partizonit kerkon njoftim , megjithate te premtoj se per cdo ndeshje do te njoftoj per rezultatin dhe per autoret e golave si dhe per renditjen e skuadrave ok. Forca Partizoni se tifozat te gjithe do ta mbeshtesin ne te mire dhe ne te keq. Forca Demat e Kuq .
   
 19. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  O APASIONANTO DOJA TE THOJA QE SAPO TA MARRESH VESH CDO LLOJ REZULTATI TE PARTIZANIT ME NJOFTO SA MO SHPEJT PO PATE MUNDSI
  CA BOJNE KTO CJAPAT E FSHF PO NA MASAKROJNE
  MEGJITHATE UN JAM I BINDUM QE PARTIZONI DO DI TA TREGOJ VLERAT E VETA /DUN APO SDUN KTO CJAPAT E FSHF
  FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PARTIZONI E posht dinamo e tiron
   
 20. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  ekipi PARTIZANIT fiton 2-0 me machabi e israelit forza partizani
   

Shpërndajeni këtë faqe