FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga ajax, 6 Jan 2003.

 1. abs

  abs nuk e di...

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  shume fat Al Pacino /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. AL PACINO

  AL PACINO Forumium praecox

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  grazie abso,ishalla dhe ti tifon per PARTIZONIN
   
 3. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  partizani kualifikohet per turin tjeter
  forza partizani posht dinamo tiran
   
 4. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Ore forza Partizani,dakort jemi neve,po jo poshte Tirana mer daje
   
 5. mondi - 002

  mondi - 002 Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  o peshkataro alpacino ka te drejte qe thote forca partizaniiiiiiiii
  edhe poshte dinamo dhe tirana
   
 6. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  :thumbsup:
  ca bohet kshu mor partizani humet 2-0 me moldavet
   
 7. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Shto shto...
  3-0
   
 8. mondi - 002

  mondi - 002 Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  O alpacino ne fakt PARTIZANI ka huuuuubuuur 5555555 me 0 .po mos u merzit dhe mere veten me te mira
   
 9. TONY

  TONY Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  he mo se 5 me 0 s`eshte keqe ,kemi perparime ,kupton?
   
 10. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  postu nga mondi - 002
  .......................................................................................... ........


  O alpacino ne fakt PARTIZANI ka huuuuubuuur 5555555 me 0 .po mos u merzit dhe mere veten me te mira
  .................................................
  o mondi partizani me gjithmen humi,ajo ishte nji
  neshje per intertoto kot fare .
  po tirana sa petlla mori sot 3 - 00000000000

  para - partizaniiiiiiiiiiiiiii
   
 11. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  --------------------------------------------------------------------------------citu nga toni
  he mo se 5 me 0 s`eshte keqe ,kemi perparime ,kupton?

  ..................................................
  he mo se ja kemi lon vet :thumbsup:
   
 12. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  he mo se 5 me 0 s`eshte keqe ,kemi perparime ,kupton? -------------------------------------------------

  ..................................................
  he mo se ja kemi lon vet :thumbsup:
   
 13. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  [​IMG]

  --------------------------------------------------
  partizani vazhdon te jete ekipi me i papermbajtshem ne merkaton e veres ja 2 akuisti te ekipit partizanit
   
 14. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  [​IMG]
  [​IMG]

  --------------------------------------------------
  partizani vazhdon te jete ekipi me i papermbajtshem ne merkaton e veres ja 2 akuisti te ekipit partizanit
   
 15. mondi - 002

  mondi - 002 Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  ej shyqyr zoti se brazilianet e dashurojne shume partizanin , dhe keto dite do te perforcojne dhe me teper .
   
 16. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  VINI RE - VINI RE EKIPI I PARTIZANIT FITON ME EKIPIN E VLLAZNISE 4-1

  PARA PARTIZAN POSHT DINAMO E TIRAN
   
 17. DFV

  DFV Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  Partizani gjeti nje kal te ngordhur, ke per ta pa partizanin tand me Tironen pse jo dhe me Dinamon kan me e shpartallu sic ka ndodh keto 2 vitet e fundit.Para Tirona jena skuadra kampione ne fuqi.
   
 18. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  citim dvf

  Partizani gjeti nje kal te ngordhur, ke per

  ta pa partizanin tand me Tironen pse jo dhe me
  Dinamon kan me e shpartallu sic ka ndodh keto 2 vitet e fundit.Para Tirona jena skuadra kampione ne fuqi.  ah ti thu qe PARTIZANI gjeti i kal te ngordhur po pse ti thu qe gomari ne form,dhe mushka jote mun ta mundin LUANET gabohesh ran zotni ekipi partizanit ka me i dhan dru e nuk ka me i lan me qajt dinamo e tiran

  FORCAAAAAA PARTIZANII E POSHT DINAMO E TIRAN
   
 19. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  ekipi i partizanit barazoi me lokomotiven
  1-1
  nje nisje jo dhe aq e mire per ekipin tim te zemres ah sa mka marre malli me e fitu ket kampionat
   
 20. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  ekipi i PARTIZANIT fiton derbin me DINAMON me rezultatin 2-1

  Partizani ka fituar derbin e parë të sezonit, duke i kënaqur më në fund tifozët e shumtë që kshin mbushur shkallët e stadiumit për të parë ekipin e tyre të zemrës. Të kuqtë e nisin vrullshëm takimin, ku në minutën e dytë, Bejzade, i rrëmben një top Qorrit dhe përballë Likës shënon shumë lehtë golin e parë të ndeshjes. Edhe në minutat në vijim janë të kuqtë që sulmojnë, por pa rrezikuar seriozisht portën e Likës. Ndërkohë, nga ana tjetër, blutë ndonëse nuk bëjnë presing, me anë të kundërsulmit mund të kishin barazuar ndeshjen. Gjatë pjesës së parë Dinamoja krijoi dy-tre raste ideale për të barazuar, por sulmuesit kryesorë të saj u treguan të pavëmendshëm përballë portës së Nallbanit. Ndonëse pjesa e parë u mbyll me një gol të Partizanit, blutë luajtën në përgjithësi më mirë se kundërshtari. Ndërkohë që edhe në minutat e para të pjesës së dytë dinamovitët ishin më të qartë në lojë dhe si pasojë e barazuan shumë shpejt rezultatin me anë të Ishkës. Ish-futbollisti i Vllaznisë shënoi një gol të bukur, duke i mbajtur gjallë shpresat e Dinamos për një rezultat pozitiv. Por me lëvizjet që bëri më pas trajneri i të kuqve, Spahiu, ndryshoi rrjedha e lojës. Trajneri i Partizanit e rreshtoi ekipin më tepër në mbojtje dhe me rastin e parë dolën në sulm të kuqtë shënuan golin e fitores me protagonist Abilion. Duhet theksuar se dhe te goli i dytë meritë të veçantë kishte sulmuesi Bejzade, i cili pa dyshim që ishte lojtari më i mirë në fushë për të dyja skuadrat. Partizani pasi shënoi golin e fitores e administroi më mirë lojën në favor të vet, duke u mbrojtur me shumë kujdes, duke siguruar kështu tripikëshin më të rëndësishëm të arritur në katër javët e para të kampionatit.  MBROJTA ME E MIRE ESHTE SULMI KSHU E KA THON KRUJFFI
   

Shpërndajeni këtë faqe