Foto nga SHqiperia

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Djep, 6 Oct 2003.

 1. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Foto nga SHqiperia

  Ej o admina, po veni me nei foto recente nga SHqiperia aty ke siti, se late nom. Fotografite e funit jane "Tirana Tetor 2002" - qe para i viti.

  Boni pra i cik "update" /pf/images/graemlins/laugh.gif se ka ngel sahati ke 2002. Per i vit kush e di sa pallate jan ndertu anej (trecereku kuptohet pa leje).
   
 2. CoolAngel

  CoolAngel Primus registratum

  Re: Foto nga SHqiperia

  Po shikoja fotot ke Shqiperia.com. Flm qe i keni sjelle dhe shpresojme te na sillni me shume ne te ardhmen. Nje sugjerim per nje nga fotot e Adnan Boshnjakut. Fotografia eshte e Piramides por poshte saj thuhet tekstualisht Pallati i Kongreit (fjales Kongres i ka ikur dhe s-ja me pushime /pf/images/graemlins/wink.gif ). Shpresoj qe ta ndryshoni se ata qe nuk e kane pare ndonjehere Pallatin e Kongreseve do kujtojne se eshte me te vertete ajo ndertesa. :lol:

  Gjithe te mirat! :wave:
   
 3. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Foto nga SHqiperia

  po mdryshoni pak edhe fotot e fierit,ato qe aty duken germadha jane bere fantastike e me tremben shoqet kur ua tregoj.
   
 4. Guest

  Re: Foto nga SHqiperia

  hey une qe po fals jam ne americe esdhe ju lutem me dergoni disa foto nga qyteti im i vlores se me ka mare malli se fotot qe jane ketu ato qe shof sot i shof edhe neser edhe pasneser ndaj ju lutem me gjithe shpirt dergoni didsa tani twe vitit2004
  thank you bye :wave: /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup: :lol: /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. Guest

  Re: Foto nga SHqiperia

  hey une qe po flas jam ne americe edhe dua disa foto nga qytetiim i korces se me kamare malli shume thank you bye :wave: :lol: :book: /pf/images/graemlins/smile.gif :goofy: :rockband: :angel: :wave:
   
 6. Guest

  Re: Foto nga SHqiperia

  hi Albania me ka mare malli shume per shqiperine se une jam jashte shtetit jam ne Gjermani dhe kam 3 vjet pa shkur ne shqiperi dhe ju lutem me dergoni disa foto nga qyteti im i krujes se ketu ku shikoj une nuk ka ka vetem disa nuk ka shume
  FALEMINDERIT PER PRITJEN MIRUPAFSHIM. :wave: /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :kiss: /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. Guest

Shpërndajeni këtë faqe