Foto te llojeve te ndryshme

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga gjekec, 28 Nov 2002.

 1. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 2. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Eja se nuk i kam ngrene t gjitha :D
   
  SurferChick likes this.
 3. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  This picture makes me smile
  [​IMG]
   
  TinkerBell, Anabell and DarkBlonde like this.
 4. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 5. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Lol
   
  DarkBlonde likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Të gjeja një fiks si ky dhe të ta çoja ty ? Harroje :p
   
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Une e lej se dua me kto fjal qe the por per te harruar ska shanc
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Bëje home screen pra :p
   
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Direkt po nuk kuptoj mire ca rrace esht ,sipas teje cme thua
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  S'di : /
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Akita Inu sme duket se esht
   
 16. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 17. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Aleppo ne vitin 2010

  [​IMG]


  Aleppo ne vitin 2017

  [​IMG]
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Dyshemeja eshte krejtesisht e sheshte
  [​IMG]
   
  Aki likes this.
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Muri i gjalle ne Madrid,Spanje

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe