Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Djep, 14 Nov 2002.

 1. DFV

  DFV Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  U mahnita nga keto pamje te mrekullueshme te Tiranes. Kam shume kohe qe se kam pare Tiranen, por mendoj se gjithshka i takon Edi Rames. *sigh* sikur te kishim edhe nja njezet te tjere si Edi .
   
 2. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Ahh ato gocat ulur aty ne stol me kujtojne kohen shkolles.
  [​IMG]

  Universiteti
  [​IMG]

  [​IMG]

  Ja edhe buze liqenit [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Te kodrat e liqenit [​IMG]
   
 3. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  rrofte tirana
   
 4. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Wow, I miss Tirana .... :wub:
   
 5. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Damn, qeka bo mo bukur anej ere. Kur kom ik une ka qon e mushme me plehra, kjoska e gjona koti mo.
  Tashi qeka zbukuru, qeka bo tamom.
  Mezi pres te vij anej...


  Odea :wave:
   
 6. ketitopi

  ketitopi Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  keto fotot sh sh yll....sa me cmallen...
   
 7. qeshem

  qeshem Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  dhe une kisha nja dy foto nice te tiranes po nuk di ti postoj ... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 8. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Tirana në vitet '30.
  Perpara Xhamise ne qender

  [​IMG]
   
 9. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Foto e mundesuar nga Irene:

  [​IMG]
   
 10. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Nja dy foto qe pashe ne internet per Tiranen dhe mu duken interesante.

  Tirana 1902
  [​IMG]


  Me duket se monumenti i Stalinit aty ku sot eshte dikush tjeter. Pallati i kultures eshte ne ndertim e siper.

  [​IMG]


  Kjo duhet te jete foto e vjeter e viteve '30 sapo krijuar qendra e tiranes dhe ansambli i ministrive
  [​IMG]
   
 11. ^_^

  ^_^ Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  [​IMG]
   
 12. Male850

  Male850 Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Me nxoret mallin sidomos me rrugen e liqenit. Rinia nuk harrohet kurre. Falemindert te gjitheve sepse fotot jane te mrekullueshme. Shpresoj qe Tirana te behet sa me e bukur sidomos e lulezuar.
  Ju faleminderit edhe nje here
  Male850
   
 13. erisa

  erisa Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  vertet ide e bukur kjo ...se sa here kerokon ndonje foto te Tiranes dalin ca foto ofenduse me Tiranen ne ndertim e siper.

  Ej po ju qe jetoni ne tirone pse nuk na veni ca foto te freskta ..qe te kemi ku t'kullosim syte /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Largoni merzine>>> shihni Tiranen tuaj :cool:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 16. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 17. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 18. tesoro

  tesoro Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  nuk mu hapen te gjitha :confused: :confused: :confused:
   
 19. 109UV

  109UV Primus registratum

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  perse jane teper te zgjedhura keto? a mund ti shohim ato qe jane me pak te zgjedhura? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 20. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Foto teper te zgjedhura te Tiranes.

  Po mer lal do iki te bej ca ke bregu i lumit... vetem ti hap nje teme: Fotot me te pazgjedhura te Tiranes
   

Shpërndajeni këtë faqe