Fotografi per gjeegjeza

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga DriniS, 7 Jun 2004.

 1. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  [​IMG]
   
 2. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Blendo tna kishe kallzu qe ishin vet i trete dhe ti po na qitshe vetem balluken e njonit. Do e kishim pas me te thjeshte me siguri !

  Pik e zez' !
   
 3. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  :lol:

  ti je shume e forte /pf/images/graemlins/smile.gif .
   
 4. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  O blend po ne kur shikojme kshu lloj kryeveprash nuk shikojme nga mesi e larte, shikojme nga mesi e poshte. Se mos keqkuptojne mendjet e liga, desha te them qe pjeset e poshtme jane ne nivelin e syrit :lol: :lol:
   
 5. kaci

  kaci Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Isabelle :lol:
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  U jep te pijne.
   
 7. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Blendo mos u dekurajo ti tashi /pf/images/graemlins/laugh.gif !

  Ne e kishim nga inati qe se gjetem !

  :wave:
   
 8. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Suksese /pf/images/graemlins/wink.gif
  [​IMG]
  Eshte shume e thjeshte.
   
 9. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  pse e daku ke von ate "eshte shume e thjeshte"-en? jom tu u ndi i trashe ke zoti ne ket çast
   
 10. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Ylberi..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Ncuk-Ncuk
   
 12. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Mos u ngaterro me linkun...
  :lol:
   
 13. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Ty te veshi (kape pak thashethemin)!
  ....ngrohes ndjenjash /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Mu m'duket si siperfaqe laptopi ose TV-je dhe meqe ky thote eshte "ngrohes ndjenjash" do shtoja variantin "burre"..po kjo eshte shume personale /pf/images/graemlins/laugh.gif e s'mund te jete "ngrohes ndjenjash" per keto ketu qe merr pjese ne kete konkurs kaq sfidues.

  Edhe une ndihem si Nazhi /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Ndaleni veshtrimin tek ...... ajo gjeja e bardhe ne mes (lerini sfondet se ju nxjerrin ne qorrsokaqe) /pf/images/graemlins/laugh.gif
  P.S
  Dhe personi qe e ka blere objektin rreagoi ftohte /pf/images/graemlins/wink.gif
  - Car esht kjo mer.....??
   
 16. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  bo vaki me qen vibrator? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Ja dhe e verteta sa pa dale "hipoteza te tjera" /pf/images/graemlins/wink.gif
  [​IMG]
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  O Nazh, naten vibratori i bardhe s'duket i zi mer daje :lol:

  Blendi, nuk mund ta gjeja dot /pf/images/graemlins/smile.gif duke e pare tani as me shkonte mendja dhe perderisa as i zoti i "gjese" s'e ka njoft mallin e vet dmth qe une e Nazhi se kemi "faked" IQ-ne :lol:

  Go Nazhi /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Nje tjeter ...

  [​IMG]
   
 20. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Shef c'bo shkolla? /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe