Fotot ne Milano....Komente mbi to

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga naqja, 17 Apr 2003.

 1. naqja

  naqja Primus registratum

  Fotot ne Milano....Komente mbi to

  tani po i hedh fotot qe kemi bere ne milano
   
 2. naqja

  naqja Primus registratum

 3. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  ?
  Ku jane mor?
   
 4. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  Sa te padurueshem paskeni qan mor njerez :eek:
  Pasidite i mor edhe une te mijat, nuk mundni me duru! :confused:
   
 5. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  Jo.
   
 6. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  :eek: :eek: :eek: :eek:

  Cdo gje behet me deshire assai /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  si qeka ku muhabet hapni temen pa pas foton...ja si i provokoni deluzion njerezve te thjeshte si puna jone /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 8. roald

  roald Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  ja dhe içik dhe bo vaki dhe ja del naqja ,se ka dy ore qe po teret.i jan skuqur dhe veshet !!!!! po lu menç.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. naqja

  naqja Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  i keni tek fotot e albforumit ema pastaj futi tek tema
   
 10. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  O naqe ndaji nji nga nji mer lal,jo te gjitha bashke plssssssss!

  [​IMG]
   
 11. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  Viji nji ka nji fotografiteeeeeeeeee!

  :cry:

  [​IMG]
   
 12. naqja

  naqja Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  ok mos qaj te lutem
   
 13. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  Mungon fotoja ku jemi une,Monika,Hataja ne mes dhe patrioti ime,shoku juaj(s'po e them emeirn se kam frike mos do me qene anonim) /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  Naqe me te medhaja se jane shume te vockla keshtu(tani do me vrasi se ja nxiva jeten /pf/images/graemlins/smile.gif )
   
 16. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  [​IMG]
   
 17. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  [​IMG]


  [​IMG]
  Hahaha ca emri i ke vu ksaj!
   
 18. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 19. Ema

  Ema Goddes

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  [​IMG]


  Cuna dhe goca une po dal,kush i shef fotot te galeria lutet ti hedhe ketu e nese ka noi mjeshter mundesisht me i zmadhu se jane shume te vogla.

  PUUUUUUUUUUUUUC;ema
   
 20. naqja

  naqja Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  i gezofshi se me doli djerse e ballit shyqyr
   

Shpërndajeni këtë faqe