Fotot ne Milano....Komente mbi to

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga naqja, 17 Apr 2003.

 1. lissus

  lissus Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  loool
  ca do mi dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif te ka shku menja per sex eee
   
 2. naqja

  naqja Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  po mire un nuk po e marr vesh kush e ka bere shkjesen time te pakten tja di per nder ti bej ndonje dhurate...

  p.s o tranofile o vdeksha un per ty dhe komshijen... :wub: :wub: :wub:
   
 3. kasandra

  kasandra Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  pse kush jam une ty eee /pf/images/graemlins/laugh.gif manjak /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. lissus

  lissus Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  Prap ndryshove nick ??? /pf/images/graemlins/smile.gif Apo te detyruan , ehh kush eshte ai apo ajo e pa shpirte qe te bjen ne qafe kot .U be disa kohe qe ste shoh ne msn hmmmm ku ke humb kshu ???
   
 5. kasandra

  kasandra Primus registratum

  Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

  kam ca lajme te reja per ty /pf/images/graemlins/laugh.gif kur te kesh kohe me dil ne linje
   
 6. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Gati nje muaj ne karantine me erdhet ndermendje :) Disa foto i kam akoma. Gjalle ju veteranet e tjere?!
   

Shpërndajeni këtë faqe